• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yaratıcı beyinler burada mı ?

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
beyler kız arkadaşımın doğum gününe az kaldı lise 3. siniftan beri birlikteyiz şuan üniversite son sınıfım artık neredeyse birbirimizin herşeyini bilir anlar olduk doğum gününde onu şaşırtmak mutlu etmek istiyorum fakat biraz odunum sanırım önerilere açığım ne yapabilirim sizce ?

duyduğum bir kaç öneri:
kutu içerisine çikolata şeker gül yaprağı sevdiği şeyler vs doldur (çok klasik)
evi gül yaprakları mum ve balonla doldur (kusmuk gibi çok baydı artık)

güzel sözler hepsinin yerini tutacaktır diye düşünüyorum ya da karnabahar al hem çiçek yerine geçer hemde yemek yersiniz

Eğer maddi yönünü düşünmezsen ve biraz fanatik bir takım tutuyorsa orijinal bir forma alıp arkasına ismini yazdırabilirsin

beyler kız arkadaşımın doğum gününe az kaldı lise 3. siniftan beri birlikteyiz şuan üniversite son sınıfım artık neredeyse birbirimizin herşeyini bilir anlar olduk doğum gününde onu şaşırtmak mutlu etmek istiyorum fakat biraz odunum sanırım önerilere açığım ne yapabilirim sizce ?

duyduğum bir kaç öneri:
kutu içerisine çikolata şeker gül yaprağı sevdiği şeyler vs doldur (çok klasik)
evi gül yaprakları mum ve balonla doldur (kusmuk gibi çok baydı artık)

İmkanın varsa 3-4 saatliğine restaurant kapat. Kiraladığın mekanda, kaldığınız sürece romantik hafif bir müzik ve o saatler içerisinde cümle ve hareketlerinle onun kalbine dokunuşlar yapmak. Sesinde güzelse güzel bir şiir söylersin masada karşısında oturuyorken ellerini tutup.

Madem odun olduğunu düşünüyorsun, buna çok şaşırıp etkilenecektir ve aklından çıkmayacaktır... Sadece hediye al-ver çocuk işi gibi geliyor.

Maddi duruma göre ufku açmak gerekiyor diye düşünüyorum.

Ona küçük bir çikolata versen bile yeter. Ya da hoş sohbet içeren bir mekana götür (İlla cafe yahut herkesin olacağı bir yerde olmasına gerek yok) baş başa güzel güzel konuşun, geleceğiniz hakkında yorumlar yapın, iyi dileklerde bulunun, BU KADAR BASİT. Hoş hediye her zaman alınır önemli olan o gün ne söylediğin, ne konuştuğun, kalbine kondurduğun aşk tanecikleri önemli.

Yerinde olsam, maddi durumun elveriyorsa lüks (mümkünse deniz/boğaz manzaralı) bir restoranda güzel akşam yemeği, bir iki kadeh şarap, hoş ve tatlı bir anı olarak o günü özelleştirecektir. Diğer bir önerimse, eğer kamp yapmaktan hoşlanırsanız, sömestr devam ederken bir kaç günlük kamp kaçamağı da olabilir. (Camprail programlarıyla) Yine bir alternatif olarak Uludağ turu da düşünülebilir. Yaş müsaitken gül, çikolata vesaire biraz sıradan kalıyor, biraz çıtayı yükseltmekte fayda var. İyi şanslar.

Geri