• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yaratmak allaha mahsus

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
İmam hatipte okuyan arkadaşıma online oyun önerdim karakter yarat kısmında yaratmak Allah'a mahsustur diyip oynamadan bırakmış :-x

jqdtm.gif

İmam hatipte okuyan arkadaşıma online oyun önerdim karakter yarat kısmında yaratmak Allah'a mahsustur diyip oynamadan bırakmış :-x
Acı Gerçekler: Aslında bu senin fikirdi maxigamede açayımmı açmayayımmı diye ikilemde kaldın en iyisi açayım topu arkadaşa atayım bu sayede kurtulayım dedin fikrin çok komik seni kutlarım ama sonunda ise
2mbKoa2.gif

Size şaka gelebilir ama delikanlı en doğrusunu yapmış.
Yaratmak kelimesini kullanmak müslümanların iman ı için son derece tehlikeli bir kelime .

yanlış çeviriden dolayı great kelimesi "oluştur" diye çevrilmeli normalde

Geri