• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yardım Lutfen ACıl

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ihsan12
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ihsan12

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 Mar 2013
Puanı
2
L leye bastigimda pc kilitleniyor R ye basdigmda calistir cikiyor bunun hatasi ne ola bilir yardimmmm

garip bana bir hata varmış gibi görünmedi. ss alabilme imkanın var mı?

bana daha çok programcı biri bilgisayarında şakasına böyle bir şey kodlamış gibime geldi.

ben de ilk programlamaya başladığımda msn üzerinden arkadaşıma dosya atmıştım. namıdeğer dedeleri(bilen bilir :D) tarayıcı anasayfası yapmış ve cd-rom unu açıp kapatmıştım. çocuğun reset atmasıyla programı açması bir olmuş söylediğine göre pc ailenin ortak kullanım alanındaymış :D bunun gibi bir şey gibi geldi bana bilmiyorum böyle bir arkadaşın var mı? :D

Start tuşu bugta kalmış o kısayollar start tuşuyla beraber çalışır mesela start+r çalıştır açar start+L klavye kilitler

Windows Logosu (Başlat menüsünü göster veya gizle)
• Windows Logosu+BREAK (Sistem Özellikleri iletişim kutusunu görüntüle)
• Windows Logosu+D (Masaüstünü göster)
• Windows Logosu+M (Tüm pencereleri küçült)
• Windows Logosu+ÜSTKRKT+M (Küçültülmüş pencereleri geri yükle)
• Windows Logosu+E (Bilgisayarım’ı aç)
• Windows Logosu+F (Bir dosya veya klasör ara)
• CTRL+Windows Logo+F (Bilgisayar ara)
• Windows Logosu+F1 (Windows Yardımı’nı görüntüle)
• Windows Logosu+ L (Klavyeyi kilitle)
• Windows Logosu+R (Çalıştır iletişim kutusunu aç)
• Windows Logosu+U (Hizmet Programı Yöneticisi’ni aç)

gibi gibi sorunu buldun şimdi nasıl düzelteceğini araştırmalısın.

Geri