• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Yardım] Telefon

Pr0Player

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
31 Mar 2011
Puanı
25
Yeni Telefon lazım eskisi pert 5 yıllıktı saten evet öneri istiyorum bütçe önemli değil telefona değecekse alırım.

NOT: Galaxy S3 veya Galaxy Note 2 önermeyin. Bunları sevmiyorum dış görünüşü güzel olsun :)

Telefondan beklentilerin nedir ? Bir de bütçen ne kadar yazarsan ona göre cevap vericem.

bütçe önemli değil telefona değecekse alırım.

Film izleyen biriyimdir güzel çözünürlükte video oynatsın camerasına önem veririm birde dış görünüş ve tasarım oyuna pek önem vermemde güzel oyun olursada oynarım. Bu kadar

Şuanda aklımda xperia z var fakat sorunlu diyorlar ?

HTC One X,S4,Xperia Z ve Blackberry Z10'u öneririm.Xperia Z açık ara önde ama tasarım olarak bence en iyisi

Geri