• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yardım Ufaktan Yusuf yusuf :/

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Arkadaşlar dersanede 1 aydır tanıdığım çocuk dediki gel hafta sonu bişeyler yapalım mangal trekking felan balık felan yaparız dedi fakat bide şöyle bir detay sordu senin böbrekler sağlam dimi ? iç hastalık geçirdinmi ? bende bir anda işkillendim yusuf yusuf atıyorum sizce ne diyipte haftasonunu kaynatabilirim :/:pff:

"Benim böbrekler iflas etmek üzere, nakil bekliyorum" de :)

Çocuğun resmini gönder tipine bakıp birazcık anlayabiliriz neyin ne olduğunu :D

Arkadaşlar dersanede 1 aydır tanıdığım çocuk dediki gel hafta sonu bişeyler yapalım mangal trekking felan balık felan yaparız dedi fakat bide şöyle bir detay sordu senin böbrekler sağlam dimi ? iç hastalık geçirdinmi ? bende bir anda işkillendim yusuf yusuf atıyorum sizce ne diyipte haftasonunu kaynatabilirim :/:pff:

Şakasına söylemiştir arkadaş ciddiye almayın hemen :)

neyse bişeyler uydurdum dedim boşver nargile ısmarlarım onun yerine bu seferde dedi bildiğim bir yer var 10 tl fakat bağımlı olmayacaksın diyor her kelimesi işkillendirici :pff:

Söylemen gereken şu: "Abi hiç gerek yok mangala falan ben sarayım böbrekleri eve göndereyim kuryeyle hiç uğraşma sen."

Lan olum, işgilleniyorsan neden arkadaşlık yapmaya devam ediyorsun? Yol ver gitsin :slp

qnq arkadaşın adresini iste böbreğini güzel bi şekilde sar yurtiçi kargoya ver :D

Gel ben seni balığa götürem de bak bakalım gelecek mi

şimdilik bu haftayı atlattık beyler bişeyler uydurdum :D içim rahat şuan :D alkol olucaktı ya kaçak olabilir haklısınız böbrekleri bitiriyomu o ne oluyor pek bilgim yok :D

Geri