• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yardimci olurmusunuz

PedroLopez

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ağu 2013
Puanı
1
beyler bilgisayarımı açık bıraktıgımda 2. günden sonra çok ısınıyo ve cok sesli çalısıyo yancak korkusuyla fazla açık bırakamıyorum yeni bi sistem toplamaya karar verdim sunucu tipi bişeyler istiyorum 15 20 gün kadar açık bırakmam gerekiyo ne önerirsiniz sunucu bilgisayarlarındaki parçaların farkı nedir 7 bin tlyi geçermi maliyet bir yardımcı olun

Cok sesli calismasinin sebebi fanlarin yeteri kadar sogutmamasindan dolayi islemcinin asiri zorlanmasidir.
Sunucu tipi bir bilgisayar istiyorsan 1000 degil en az 2000 lirayi gozden cikarman gerekir.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

bro elimde 6 bin 850 tl para var bu sunucu tipi parcaların özelligi nedir nerden temin edebilirim bilgisayarcılar bizi aşar diyolar yurt dısından sparis vercen dediler nedir ne değildir bi yardımcı olun para heba olmadan düzgün bişey toplayım 4.500 tl aşar düzgün bişey istiyosan dediler

Şuan piyasada toplanabilecek en üst düzey sistem asusun rog titan cg8890 versiyonu vardi eger ismini yanlis hatırlamıyorsam 2200$ fiyati var.
Youtube'de tanitim videosu vardi bir arastir.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri