• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yarın telefon alacağım yardımcı olurmusunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
Arkadaşlar General Mobile Discovery almayı düşünüyorum en uygun nerde bulurum 650 TL bütçem var başka telefon öneriniz varsa onuda yazabilirsiniz fakat ben bu fiyata en iyi bu telefonu alabilirim diye düşünüyorum arkadaşımda var canlı olarak inceleme fırsatım oldu çok beğendim sizlerin görüşü nedir?

Yaklaşık 2 aydır GM Discovery kullanıcısıyım.. Peşin fiyatına 620 TL'ye almıştım 4 Gb olanından. Telefonu 2 hafta boyunca sürekli inceledim, sürekli araştırdım. Markasından dolayı tereddütlerim vardı, ama o fiyata alabileceğim en iyi telefon oydu. Ve şimdi diyorum ki, iyikide almışım.. Arkadaşımda S3 var, adamın telefonu kasıyor, benimki kasmıyor. Zaten internette gezinmeyi seven biriysen, hiç sıkıntı çekmezsin bilgisayardan farkı yok hız konusunda. Yani gözün kapalı o telefonu alabilirsin kardeşimi, hiç bir sıkıntı çekmezsin.

Yaklaşık 2 aydır GM Discovery kullanıcısıyım.. Peşin fiyatına 620 TL'ye almıştım 4 Gb olanından. Telefonu 2 hafta boyunca sürekli inceledim, sürekli araştırdım. Markasından dolayı tereddütlerim vardı, ama o fiyata alabileceğim en iyi telefon oydu. Ve şimdi diyorum ki, iyikide almışım.. Arkadaşımda S3 var, adamın telefonu kasıyor, benimki kasmıyor. Zaten internette gezinmeyi seven biriysen, hiç sıkıntı çekmezsin bilgisayardan farkı yok hız konusunda. Yani gözün kapalı o telefonu alabilirsin kardeşimi, hiç bir sıkıntı çekmezsin.

620 ye nerden aldın kardeşim internetten sipariş vermeyi düşünüyorum hepsiburadada felan 650 daha ucuzada bulabileceğime inanıyorum akakçeden bakıyorum ama çıkan sitelere güvenmiyorum varsa bilgin yardımcı olurmusun

620 ye nerden aldın kardeşim internetten sipariş vermeyi düşünüyorum hepsiburadada felan 650 daha ucuzada bulabileceğime inanıyorum akakçeden bakıyorum ama çıkan sitelere güvenmiyorum varsa bilgin yardımcı olurmusun
Bizim burda güvenilir bir telefon bayiisi var ordan aldım. Peşin alacağımı duyunca adam biraz indirim yaptı doğal olarak. Akakçeye hiç girme derim, taksitle felan alıcaksanda gidip düzgün bir telefon bayiisinden almanı öneriyorum. Eğer hiç yoksa hepsiburada, vatan vb. gibi siteler dışında başka bir seçeneğin kalmıyor. :)

Discovery 2 son test aşamalarındaymış yakında cıkar Şimdi alırsan zarar edersin diye düşünüyorum :)

Bunu bekle fazla fiyat farkı olacagını düşünmüyorum :)

Bende 3 aylık Discovery kullanıcısıyım. Şöyle söylemeliyim ki bu fiyata alınabilecek en akıllı tercihtir. ANCAK! o kadar da övünülecek bir yanı yok. Bir kere Stock ROM gerçekten berbat. Fazlasıyla takılmalar mevcut. Custom ROM ile telefonda kat kat iyileşme oluyor doğru. Fakat hiçbiri tam anlamıyla stabil çalışmıyor. Eğer tam stabil bir Custom ROM çıkarsa bu telefon seviye atlar. Şuan tamamen soğudum bu telefondan. İmkanım olsa bugün değiştireceğim.

Bende 3 aylık Discovery kullanıcısıyım. Şöyle söylemeliyim ki bu fiyata alınabilecek en akıllı tercihtir. ANCAK! o kadar da övünülecek bir yanı yok. Bir kere Stock ROM gerçekten berbat. Fazlasıyla takılmalar mevcut. Custom ROM ile telefonda kat kat iyileşme oluyor doğru. Fakat hiçbiri tam anlamıyla stabil çalışmıyor. Eğer tam stabil bir Custom ROM çıkarsa bu telefon seviye atlar. Şuan tamamen soğudum bu telefondan. İmkanım olsa bugün değiştireceğim.

Lewa Rom'unu kullanıyorum suanlık memnunum :)

Stock Rom'ada bu ay gelicekmiş güncelleme bakalım iyi şeyler olursa dönerim stocka :)

Bide Color OS Cıktı oda en sorunsuz rom diye geciyor suanda hacı onada bak istersen :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar discovery aldım telefonum geldi baya güzel ben çok memnun kaldım öyle çok fazla telefon hakkında bilgim yok bir kaç oyun oynayabileyim internette sorunsuz sörf yapabileyim yeter amacıyla aldım ve fazlasıylada amacımı karşıladı telefon çok güzel yardımlarınız içinde teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri