• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yasağım Sona Erdi !

The Barnacle

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2009
Puanı
41
Yaklaşık 1 ay önce sanırım yasaklı üye rütbesine ulaşmıştım ama o rütbem alındı artık bu arada gelir gelmez bir tavsiyede bulunmak istiyorum uygulamak sizlere kalmış konular da zaman zaman ctrl + a komutu ile beyaz yazı ile yazılan yazıları kontrol edin arada küfür veya hakaret içerebiliyor.

-1 http://25.media.tumblr.com/f8fb862750adb3790eac284c522669f2/tumblr_mt7uxiHYGE1rjf3j7o1_500.jpg
-2
http://31.media.tumblr.com/32b538247b3d0d294575e894b207152c/tumblr_mt7uxiHYGE1rjf3j7o2_250.gif

Aynen böyle.

Son düzenleme:
Seni uyarmıştım dikkatli ol diye umarım bir daha aynı hatalara düşmezsin tekrardan Hoşgeldin.

Sana ceza puanlarının işe yaradığını ve dikkat etmen gerektiğini söylemiştim.

Biraz burnunun dikine gittin, umarım bundan sonra farklı olur daha keyifli vakit geçirirsin.

Neden ban yedin bi düşün bakalım kaç defa uyardım siyasi mesajlar atma diye neyse.

1 defa uyardın. :) Şuan Deepblue rumuzuna sahip yönetici ve forum kurucusunun dini tartışmayı "saygı" çerçevesinde hakaret boyutlarına ulaşmadan yapmasına herhangi bir ceza yok fakat benim alt konuda ki videoyu üst konuya mesaj olarak atmam ya da islam dininin inançları doğrultusunda bir konu açmam ve 30 sn. içerisinde adeta yok edilmesi, bu kuralların yeterince iyi uygulanmadığını düşünüyorum ama dediğin gibi "neyse".

Bu kafayla gedliğin gibi geri gidersin benden söylemesi. Yediğin ban hiç bir işe yaramamış. Geri gelmişsin ama halen burununun dikine gidip iğnelemelerde bulunuyorsun. Böyle devam edersen bu forumda ban yemeden duracağın max 24 saat olur bunu not et bir yere ;)

arkadaşım forumda takılmak istiyorsan milletin işini yapan adminlere herhangi bi şekilde cevap vermeyeceksin. onlarda görevini yapıyor istisnalar anca benim gibi adamlara denk gelir. 2009 üyeliğimi saniyeler içinde yaktı yetkiliye mesaj attım facebook üzerinden diğer kutusuna düştüğü için okuyamadı bende herhangi bi şekilde başka bi işlem yapmadan aylarca guest olarak takıldım fakat her konu açan adama yardım edemeden sadece mesajlarını okumak zoruma gittiğinden üyelik açıp yorumda bulunmak istedim tekrar ediyorum ve tamamen tarafsız olarak söylüyorum eğer yapma diyolarsa yapma yapacaksanda git kendine bi forum aç orda yap yoksa sen yorulursun sana bi kardeş tavsiyesi.

Ali şu forumla ilgili sana anlattığım herşeyi unutmada adam akıllı işine bak , bırak görevini yapan yapsın yapmayan olduğunda senden önce yönetim ilgilenir zaten. Sen her zaman kendini haklı çıkarma , kendin haklı görün yeterli..

tekrar hoşgeldin bakalım.

Geri