• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yatırım Meraklıları İçin Ücretsiz Forex Eğitimi

AndroidAli

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2014
Puanı
0
forex-piyasasi-egitim-hizmetleri-nelerdir-300x187.jpg

Forex ile işlem yapmak oldukça kolay ve dünyanın önde gelen dillerinde yazılmış olan program üzerinde (Türkçe dahil) istediğiniz gibi rahatlıkla ticaret yapabilirsiniz. Gelişmiş teknik göstergeler ve derinlik takibine olanak sağlayan alt yapı ile son dakika önemli gelişmeleri tek bir programdan takip etmeniz bile mümkündür.

Her geçen gün sayıları artan indikatörleri ile Metatrader programı, ağırlıklı olarak yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Peki, bu programın kullanımı dahil, Forex hakkında olabildiğince geniş bilgileri yani eğitim materyallerini bulmamızın yöntemleri var mıdır?
Ücretsiz Forex Eğitimlerinden Yararlanın

Kazançlı ve cazip bir piyasa olduğu için daha fazla bilinçli ve aldığı kararlarda başarı oranının yükseltilmesi amacı ile forex şirketleri tarafından ücretsiz ve “canlı” olarak eğitim seminerleri verilmektedir. Temel bazı kuralların öğretildiğini ve sorularınızı yöneltebileceğinizi belirtmemiz doğru olacaktır. Örneğin bu hafta içinde EUR/USD paritesinde 100-150 pip değerindeki yükselişin sebebinin ne olduğunu ve gelecek hafta özellikle hangi verilerin daha dikkatli takibinin yapılmasının gerekli olduğu gibi konularda ayrıntılı olarak cevaplar almak ister misiniz?
Hareketli ortalamalar, RSI, kısa vade al sat göstergeleri, pivot, trend kanalları, kırılmaları, piyasanın yön kabiliyeti… gibi konularda temel bilgiler alabilirsiniz. Kendinizi birkaç kademe geliştirdikten sonra, ileri seviye analizler için farklı kursları da göz önüne almanızı öneriyoruz. Eğitimin yaşı yoktur ve vermiş olduğunuz kararlardan alabileceğiniz verim ile kazançlarınızda artış elde etmeniz mümkündür.
Bu anlamda riskli zaman dilimlerinde yatırım yapmaktan vazgeçmek ve piyasasının hangi yöne doğru daha çok eğilim içerisine girdiği vakitlerde pozisyon açmak, ekonomik takvim ve MB başkanlarının yaptığı açıklamalarda bazı tarihsel süreçlerin sarf edilmesi dönemlerine yaklaştıkça analizlerinize bunları da eklemeniz. İleri seviye temel ve teknik analiz araçları eğitimleri, dalga analizleri, formasyonlar gibi kavramların bilinmesi sizin açınızdan da önemli olacaktır.
Videolar, Analizler, Görseller

İnternette bazı video sitelerinde ve Forex firmalarında eğitim videolarının, uygulamalı şekilleri ile canlı seminerler, program kullanımınızdaki bazı bilmediğiniz konuların aydınlatılması gibi konularda Forex broker firmanız yardımcı olacaktır. Kendinizi tamamen hazır hissetmeden gerçek işlemlere geçmemeli ve doğru zamanı beklemelisiniz. O zamana kadar eğitim almayı asla ihmal etmeyiniz.

Alıntı

Son düzenleme:
Ücretsiz olması çok güzel, gönül rahatlığıyla ne olduğunu öğrenebilir insan, kendine güvenene kadar hiç risk altında kalmadan.

Deneme hesabıyla başlamak mantıklı, ayrıca USU'nun dediği gibi güvenli gözüküyor.

Geri