• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yaz Planlarını Alalım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Hadi bakalım gençler yaz yaklaştı, yaz planlarını alalım :pcorn Kim nereye gidecek kim ne yapacak :rbk: Ben başlayayım 4-5 arkadaş yurt dışı planı yapıyoruz, hazır planlarınızı sorarken yurt dışı için öneri de alayım nereleri önerirsiniz bizim kafamızda Moskova, Kiev, Portekiz var :pro

Okul kapanır kapanmaz ankaraya gidiyorum, yaklaşık 2 hafta kadar orda kalacağım. Ankaradan sonra antalyaya geçiyorum, oradada yaklaşık 1 ay kadar kalmayı planlıyorum. Yani 1.5 ay memlekete uğramamayı, kafa dinlemeyi planlıyorum. :)

Yazın 40 günüm stajda geçicek geriye kalan günlerde istanbul'da olucam galiba oraya gitmeyi planlıyorum.

Yazın kısmet olursa pcyi değiştiricem :)

Moskova'ya giderseniz bi Türkçe-Rusça sözlük bulun birde kiril alfabesini öğrenin yoksa hemmetroda vs. çok zorluk çeker(miş)siniz hem de Rusların bir çoğu ingilizce bilmiyormuş :D

Moskova'ya giderseniz bi Türkçe-Rusça sözlük bulun birde kiril alfabesini öğrenin yoksa hemmetroda vs. çok zorluk çeker(miş)siniz hem de Rusların bir çoğu ingilizce bilmiyormuş :D
Yanımızda Rusça bilen arkadaş var sıkıntı yok :D İnşaat mühendisliği okuyor ondan Rusça'da geliştiriyor kendini :D

Okul biter bitmez Ankara'ya gidiyorum. Üniversite planları sebebiyle , okulu gezeceğim yaklaşık 20 gün burada geçireceğim ve sonrasında geçen sene olduğu gibi Marmaris'e uğrayıp güzel bir tatil yapmayı düşünüyorum

Arkadaş ile Yalova'da yazlığa gideceğiz.İnşallah ondan sonrası Allah Kerim. :)

Geri