• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yaz Saati uygulaması

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
Arkadaşlar yıllardır yapılan güneşden yararlanmak için bir saat geri alma veya bir saat ileri alma uygulaması bakanın açıklaması ile kalkmıştı 30 Ekim 2016 Tarihinde telfonlarınızı kontrol edin 1 saat geri almış olabilir işe okula veya başka bir yerlere bir saat erken gidebilirsiniz.

resized_87175-9855a523saatler.jpg

KIŞ SAATİNE GEÇİLMEYECEK

İlgili hüküm gereğince 27 Mart 2016 Pazar günü saat 03.00'ten itibaren bir saat ileri alınmak suretiyle başlatılan yaz saati uygulaması her sene yıl boyu sürdürülecek ve kış saatine geçilmeyecek. Söz konusu karar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının ilgili yazısı üzerine, 697 sayılı kanunun 2. maddesi uyarınca Bakanlar Kurulu tarafından 7 Eylül'de alındı.

Arkadaşlar Windows işletim sistemlerinde saatler otomatik ayarlıdır eğer bunu kaldırırsanız saati almadan normal saat devam eder.
Örnek olarak Windows 10'da göstereyim.

88AGrk.png

Arkadaşlar Windows işletim sistemlerinde saatler otomatik ayarlıdır eğer bunu kaldırırsanız saati almadan normal saat devam eder.
Örnek olarak Windows 10'da göstereyim.

88AGrk.png

Microsoft bu durum için bir güncelleme yayınladı, güncellemeyi yükleyenlerin böyle birşey yapmalarına gerek yok.

Microsoft bu durum için bir güncelleme yayınladı, güncellemeyi yükleyenlerin böyle birşey yapmalarına gerek yok.

Güncellemenin kodu nedir abi? Bende yüklü mü bakayım.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaş Google'de aratıyorum saat 6 pcde saat 7 kafam karıştı

- - - Güncellendi - - -

Arkadaş servisi kaçırdık ya 6 aydır 1 tane bile devamsızlık yoktu ay sonu bu devamsızlık olmadı ya :S

Güncellemenin kodu nedir abi? Bende yüklü mü bakayım.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaş Google'de aratıyorum saat 6 pcde saat 7 kafam karıştı

- - - Güncellendi - - -

Arkadaş servisi kaçırdık ya 6 aydır 1 tane bile devamsızlık yoktu ay sonu bu devamsızlık olmadı ya :S

Servisten çok daha kötü şeyleri kaçıran var :( Geçmiş olsun kardeşim

Windowslarda saat sorununu çözmek için son güncellemeleri yükleyin. Telefonlarda ise otomatik saat ayarını kapatmak yerine GMT ayarı var ise GMT +2 yi GMT +3 olarak değiştirin sorun çözülecektir.

Windowslarda saat sorununu çözmek için son güncellemeleri yükleyin. Telefonlarda ise otomatik saat ayarını kapatmak yerine GMT ayarı var ise GMT +2 yi GMT +3 olarak değiştirin sorun çözülecektir.
İllaki Güncellemeyi yüklemeye gerek yok ki el ile manuel olarak düzelttim ben sıkıntı yaşamıyorum sonuçda bilgisayar telefonla aynı değil sonradan düzeltilsede pek bir problem teşkil etmiyor.

Geri