• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yazı Bozukluğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GodIsCoking

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2009
Puanı
52
e7g5p5.jpg
eo3oDR.jpg

Kırmızı bölgelerde gördüğünüz şekilde bozukluklar oluşmaya başladı ayrıca yani bir pSro indirdim oyun içinde ı,ü,ğ,ç gibi harflerde bozuk şekilde ( bozuktan kastım saçma şekilde ) gözüküyor

Son düzenleme:
Kiril harfleri sanırım, denetim masasından klavye ayarlarına gir bak bakalım türkçe ve ingilizce dışında ayar var mı ? Birde Полегче приехать. :D

Kiril harfleri sanırım, denetim masasından klavye ayarlarına gir bak bakalım türkçe ve ingilizce dışında ayar var mı ? Birde Полегче приехать. :D
ona baktım zaten ben windows ta bu sorun olmuyor da benim için oyunda problem oluyor en son çare format atacağım artık

Rsro oynarken oyun içi nicklerin falan düzgün gözükmesi için denetim masasından rusçayı falan yüklemiştim işte kiril alfabesi falan bişeyler vardı. Sana gereken ayar hangisi tam hatırlamıyorum o yüzden hepsini Türkiye ya da Türkçe falan yap diyeceğim :D Olmazsa atarsın formatını.

Denetim Masası --> Bölge ve Dil
bA6CdQs.jpg

qAfJ5cu.jpg

Oyun içinde klavyenin değişmesinden rahatsızsan 2. resimde "Klavye değiştir" tıklayıp açılan pencereden gerekli ayarları yaparsın.
Alttaki görüntüleme dilin mutlaka Türkçe olmalı sanırım bu yüzden kayıt yerine kay3t falan yazıyor :D

Böyle yapınca düzelmesi lazım tabi bu ayarlardan sonra bi restart atıcaksın pcye :D

Dipnot: Hangi pserveri oynuyorsun? Zaman geçirmek için oyun arıyorum sıkılmayacağım, adını verirsen bi göz atarım :D Ö.m ile atabilirsin reklam olmasın xd

Son düzenleme:
Rsro oynarken oyun içi nicklerin falan düzgün gözükmesi için denetim masasından rusçayı falan yüklemiştim işte kiril alfabesi falan bişeyler vardı. Sana gereken ayar hangisi tam hatırlamıyorum o yüzden hepsini Türkiye ya da Türkçe falan yap diyeceğim :D Olmazsa atarsın formatını.

Denetim Masası --> Bölge ve Dil
bA6CdQs.jpg

qAfJ5cu.jpg

Oyun içinde klavyenin değişmesinden rahatsızsan 2. resimde "Klavye değiştir" tıklayıp açılan pencereden gerekli ayarları yaparsın.
Alttaki görüntüleme dilin mutlaka Türkçe olmalı sanırım bu yüzden kayıt yerine kay3t falan yazıyor :D

Böyle yapınca düzelmesi lazım tabi bu ayarlardan sonra bi restart atıcaksın pcye :D

Dipnot: Hangi pserveri oynuyorsun? Zaman geçirmek için oyun arıyorum sıkılmayacağım, adını verirsen bi göz atarım :D Ö.m ile atabilirsin reklam olmasın xd

Hepsi bu şekildede :D neden böyle oldu anlayamadım gitti (: [MENTION=37102]kahrama[/MENTION]n abi
seni dediğin için özel bir ayar geri yüklemesimi var yoksa direk sistem geri yüklememi

Hepsi bu şekildede :D neden böyle oldu anlayamadım gitti (: [MENTION=37102]kahrama[/MENTION]n abi
seni dediğin için özel bir ayar geri yüklemesimi var yoksa direk sistem geri yüklememi

Görüntüleme dillerinde Rusça falan var mı? Varsa kaldır öyle dene

Ya emin misin karıştır bir yerleri :D Bölge ve Dil ayarlarında mutlaka farklı bir şey olmalı ki senin yazılar kafayı yemiş :D Boşuna format atmak zorunda kalma, mutlaka orada farklı bir şey olmalı!! Bul onu :angry:

kardeş uğraşsam yapılırda sen görüyon çok donuyor , fareyi hareket ettiriyom 30 sn sonra hareket ediyor. Bas formatı gitsin.
Basarımda bir daha net framework tur falan onlarla uğraşmamak için yapmıyorum bide bu sorun bir tek silkroad'da oluyor

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri