• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yazı Editöründeki Yeni Eklentiler

Cottonmouth

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Ara 2011
Puanı
162
maxigame_logo1.gif

Yazı editörümüze hem daha şık olması hemde kullanışlı olması için birkaç bbkod ekledik. Kullanımını ve örnek çıktısını aşağıda bulabilirsiniz.

1 : Bilgi Kutusu

Bilgilendirme için ayrı bir panel eklemenizi sağlar. İçerisinde diğer bbkodlar kullanılabilir. Daha önce olan bilgilendirme kutusunun tasarımı değiştirildi.

Kullanım : [BILGI]Örnek yazı[/BILGI] yada resimdeki 1 numaralı buton ile.

Örnek Çıktı : [BILGI]Örnek yazı.[/BILGI]

2 : Download Butonu - 1

Download linkleriniz için buton eklemenizi sağlar. Tıklanıldığında içerisinde bulunan link tarayıcıda yeni sayfada açılır.

Kullanım : [DOWN]http://www.google.com[/DOWN] yada resimdeki 2 numaralı buton ile.

Örnek Çıktı :

3 : Download Butonu - 2

Download linkleriniz için buton eklemenizi sağlar. Tıklanıldığında içerisinde bulunan link tarayıcıda yeni sayfada açılır.

Kullanım : [DOWN1]http://www.google.com[/DOWN1] yada resimdeki 3 numaralı buton ile.

Örnek Çıktı :

4 : Uyarı Kutusu

Uyarı için ayrı bir panel eklemenizi sağlar. İçerisinde diğer bbkodlar kullanılabilir. Daha önce olan bilgilendirme kutusunun tasarımı değiştirildi.

Kullanım : [UYARI]Örnek Yazı[/UYARI] yada resimdeki 1 numaralı buton ile.

Örnek Çıktı : [UYARI]Örnek yazı.[/UYARI]

5 : Not Kutusu

Notunuz için başlığını değiştirebildiğiniz ayrı bir panel eklemenizi sağlar. İçerisinde diğer bbkodlar kullanılabilir. NOT tagından sonra başlık belirtmek gereklidir.

Kullanım : [NOT=Örnek başlık]Örnek yazı[/NOT] yada resimdeki 5 numaralı buton ile.

Örnek Çıktı : [NOT=Örnek başlık]Örnek yazı. Bilgilendirme kutusu...[/NOT]

6 : Virustotal Butonu

Virustotal tarama linkleriniz için buton eklemenizi sağlar. Tıklanıldığında içerisinde bulunan link tarayıcıda yeni sayfada açılır.

Kullanım : [VIRUS]http://www.google.com/VIRUS] yada resimdeki 6 numaralı buton ile.

Örnek Çıktı :

7 : Açıklama Kutusu

Açıklama için ayrı bir panel eklemenizi sağlar. İçerisinde diğer bbkodlar kullanılabilir. Daha önce olan bilgilendirme kutusunun tasarımı değiştirildi.

Kullanım : [ACIKLAMA]Örnek Yazı[/ACIKLAMA] yada resimdeki 7 numaralı buton ile.

Örnek Çıktı : [ACIKLAMA]Örnek yazı.[/ACIKLAMA]

8 : Tooltip

Yazılarınız, resimleriniz gibi editörde kullandığınız diğer elemanlara tooltip eklemenizi sağlar. Tooltip tagından sonra tooltip içeriğini belirtmek gerekir.

Kullanım : [TOOLTIP=Tooltip örnek.]Örnek Yazı[/TOOLTIP] yada resimdeki 8 numaralı buton ile.

Örnek Çıktı : [TOOLTIP=Tooltip örnek.]Örnek yazı.[/TOOLTIP]

Örnek Çıktı - 2 : [TOOLTIP=Maxigame Logo]
maxigamelogo.png
[/TOOLTIP]

Umarız hoşunuza gider. Çünkü bunlar olmazsa olmaz şeyler değil, vakit ayırıp uğraşmamızdaki tek amaç sizin hoşunuza gitmesi :D

Kısa bir süre görüntülemede bazı sorunlar olabilir sayfayı bir süre sonra yenilerseniz düzelir. Müsait olunca dosyaları taşıyacağız, bu ufak sorunda kalmayacak böylece.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Emre bu tür konuları niye hep gece hazırlıyorsun çözemedim gitti gidip uyusana ne geziyorsun yatak varken burda :D Bu arada çok iyi anlatmışsın.

Emre bu tür konuları niye hep gece hazırlıyorsun çözemedim gitti gidip uyusana ne geziyorsun yatak varken burda :D Bu arada çok iyi anlatmışsın.

Sabah oldu ne gecesi :D NBA finalleri vardı ona bakıyordum :D Birde şehir dışından misafirim geldi zar zor uyuttum onuda geçebildim pc başına :D

Kayan yazı üye,vip,mod,g.modlara yasaktır. Sadece Yönetici ve Admin konumunda olanlar için geçerlidir. Onlarda kullanmıyorlar zaten ben sadece bir deneme yaptım.

Geri