• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yazı gecirebilcegim online oyun Tavsiye edermisiniz :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dragons Probhet'i indirmeye şimdiden başla bile boyutu biraz büyüktür geç iner . Oyun çok zevkli mmorpg oyunu , grafiklerde süper özellikle oyunda bir combo sistemi var harika . Birde pet sistemi var mesela 8 level oldummu herhangi bir mobun yanına gidiyorsun evcilleştirme skiline tıklıyorsun hayvanın üstüne biniyorsun , eğer 20 30 saniye seni sırtından atmadan durabilirsen o mob senin petin oluyor istediğin zaman çıkarabiliyorsun . Daha yüzlerde harika yönü var , şuan gördüğüm tek eksik oyunun türkçe olmaması fakat bunuda merak etme 1 aya kadar türkçe dil desteğide yolda.Oyuna ilgide çok fazla yani sıkılmadan oynayabilceğin bir oyun. Diğer oyunlara hiç bakma derim , yaklaşık 1 aydır oyun arıyordum farklı , eğlenmek için bundan başka oyun bulamadım , sende bulamazsın :)

Dragons Probhet'i indirmeye şimdiden başla bile boyutu biraz büyüktür geç iner . Oyun çok zevkli mmorpg oyunu , grafiklerde süper özellikle oyunda bir combo sistemi var harika . Birde pet sistemi var mesela 8 level oldummu herhangi bir mobun yanına gidiyorsun evcilleştirme skiline tıklıyorsun hayvanın üstüne biniyorsun , eğer 20 30 saniye seni sırtından atmadan durabilirsen o mob senin petin oluyor istediğin zaman çıkarabiliyorsun . Daha yüzlerde harika yönü var , şuan gördüğüm tek eksik oyunun türkçe olmaması fakat bunuda merak etme 1 aya kadar türkçe dil desteğide yolda.Oyuna ilgide çok fazla yani sıkılmadan oynayabilceğin bir oyun. Diğer oyunlara hiç bakma derim , yaklaşık 1 aydır oyun arıyordum farklı , eğlenmek için bundan başka oyun bulamadım , sende bulamazsın :)
bildiğin avatardan çalmışlar :D bi bakalım şu oyuna

Level Kasmalılar bi zaman sonra cok sıkıyor beni ama denicem :) teşekkürler başka tavsiyede alabilirm :)

Birde şu görüntülere bak :

DragonsProphet_20130424_144838.jpg

DragonsProphet_20130608_174350.jpg

----------

bildiğin avatardan çalmışlar :D bi bakalım şu oyuna

Senin C9'a birazcık benziyor combo sistemi zorluk çekmezsin oynarken :)

Birde şu görüntülere bak :

DragonsProphet_20130424_144838.jpg

DragonsProphet_20130608_174350.jpg

----------

Senin C9'a birazcık benziyor combo sistemi zorluk çekmezsin oynarken :)

Teraya cok benziyor nese indiriyorum uzun dedinde 8gb cıktı okadar fazla değil benim için acaba patch fln varmı :)

nese bide türkçe gelirse tr serverimi acılır yoksa dil olarakmı gelir ?

Level Kasmalılar bi zaman sonra cok sıkıyor beni ama denicem :) teşekkürler başka tavsiyede alabilirm :)

Level kasma olmayan online oyun varmı :) Anca şey falan var karakterileri dans ettiriyorsun adını hatırlayamadımda :)

----------

Teraya cok benziyor nese indiriyorum uzun dedinde 8gb cıktı okadar fazla değil benim için acaba patch fln varmı :)

nese bide türkçe gelirse tr serverimi acılır yoksa dil olarakmı gelir ?

Dil olarak gelcek , server şuan 5 tane var 3 amerika sunucusu 2 de avrupa sunucusu .

Level kasma olmayan online oyun varmı :) Anca şey falan var karakterileri dans ettiriyorsun adını hatırlayamadımda :)

----------

Dil olarak gelcek , server şuan 5 tane var 3 amerika sunucusu 2 de avrupa sunucusu .

MStardan bahsediyorsun : D:D

forsaken world'u bilirmisin ? oda bu tarz tabi biraz daha grafik bakımından düşük her neyse mantık her levlde aynı diger levele gecmek buda bi zaman sonra sıkıyor haklısın ben nasıl oyunda aradımı bilmiyorm :S

MStardan bahsediyorsun : D:D

forsaken world'u bilirmisin ? oda bu tarz tabi biraz daha grafik bakımından düşük her neyse mantık her levlde aynı diger levele gecmek buda bi zaman sonra sıkıyor haklısın ben nasıl oyunda aradımı bilmiyorm :S

Forsaken Worldun dediğin gibi grafikler daha düşük , sen indir bu oyunu inince bana haber et kasalım azcık :)

----------

Bende başlayabilirim :d

Gel buyur :)

Geri