• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yazı Tipi (10.000 Adet)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Elrohir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Elrohir

24m8ba1.jpg

10.000 Yazı tipi (Fontu) Full
Çeşitli şekillerde yazı yazmak için kullandığımız yazı fontu dosyalarıdır, beğendiğimiz fontu c:/windows/fonts klasörüne atmamız yeterlidir. Bu fontlar msn dahil her yerde kullanılabilir.

Eline sağlık lakin bu kadar fonta ne gerek varki ? Sistemi düşük olup bunun yanında yüksek PS sürümü kuranlar bu fontları kurduklarında program deli gibi kasma yapacaktır.

Eline sağlık lakin bu kadar fonta ne gerek varki ? Sistemi düşük olup bunun yanında yüksek PS sürümü kuranlar bu fontları kurduklarında program deli gibi kasma yapacaktır.

Kastettiğiniz kadar kasma yaratmıyor.Sadece ilk yükleme ve açılışta kasma yapar daha sonra kendine geliyor zaten.

böyle birşey arıyordum bende sağol birkeresinde konu açmıştım demediklerini bırakmadılar bana :D

Geri