• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yazılar okunmuyor

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
arkadaşlar oyunlar için büyük bir tv satın aldım pcye hdmi kablo ile bağladım görüntüde sanlanmalar oluyodu eski televizyonlar gibi ve ekrana tam oturmuyodu kenarlar çerçeve şeklinde siyahtı 1920x1080 yapsamda aynı sorun devam ediyodu araştırdım 60 herz e çıkartınca sallanma sorunu düzeldi ekran kartı arayüzünden çözünürlük sorununuda çözdüm fakat yazılar böyle tam okunmuyo bulanık gibi bazı harflerin kenarları kırık kırık kırmızı yazılarda oluyo çoğunlukla ve resimlerdeki küçük detaylar belli olmuyo ne yapabilirim bilgisi olan var mı daha önce sorunla karşılaşan birileri falan ?
edit: sadece forumda değil youtube twitter facebook vs. sitelerdede aynı sorun mevcut

4gm6jY.png

Son düzenleme:
Valla öncelikle ekran görüntüsünü print screen ile alınca senin monitöründen kaynaklanan sorunu biz göremiyoruz :D

yazıları düzeltmek için eğer windows 8 kullanıyorsan cleartype yardımcı olabilir. ve evet pagemaster doğru demiş. senin zoom %90 da şuan. bi ctrl+0 yap.

Son düzenleme:
Geri