• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[YAZILIM]İki devinde Win8'li tabletleri yolda !

Satisfaction

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2010
Puanı
106
9m952.png

maxicon1.png

İki Devinde Win8'li Tabletleri Yolda !

bk971.jpg

ARM
çipini taşıyan cihazlara özel bir Windows 8 sürümü olan Windows RT'nin ekim ayında tanıtılmasıyla beraber Microsoft, bu işletim sistemiyle çalışan Surface tabletini de piyasaya sürecek. Şimdi ise son söylentiler, HP ve Dell'in de ekim ayında Windows RT'li tabletlerini tanıtacakları yönünde.

Söylentiler,
Microsoft'un donanım kalitesi konusundaki katı gereksinimleri nedeniyle Windows RT'li tabletlerin ilk başta sadece 6 üretici tarafından sunulacağı yönündeydi. Cep üreticisi HTC, tablet üretiminde "yeterli tecrübeye sahip olmadığı" gerekçesiyle Microsoft tarafından bu üretici listesinin dışına çıkartılmıştı.

Digitimes'ın "yukarı tedarik zinciri" kaynaklarından meydana getirdiği raporuna göre ise HP ve Dell, Windows RT'ye özel tabletlerini 26 Ekim'de piyasaya sürecek. HP'nin tableti Texas Instruments çipini taşırken, Dell'in tableti gücünü
Qualcomm işlemcisinden alacak.

Tabletler iyi güzel de her işlevi yerine getiremiyor ne yazık ki.Yani ben de isterim şöyle hafif incecik bir tabletim olsun gazete gibi koyıyım çantama ben de bıktım 3-3.5 kiloluk laptop taşımaktan ama bu tabletler tam olarak laptopların yerini tutmuyor ki, film izlerken ya da internet için iyi ama o touchscreen'de e-maillere dahi cevap yazmak benim hala alışamadığım özelliklerden.Yani düşünün siz nasıl Word'te ciddi bir döküman hazırlayacaksınız ya da iş için gerekli dökümanları düzenleyeceksiniz.Bence daha bir kaç yıl pişmesi gerekir bu tarz ürünlerin, tam anlamıyla yaygınlaşabilmesi için.Ama tatile falan giderken oldukça kullanışlı bir alternatif.

Tabletler iyi güzel de her işlevi yerine getiremiyor ne yazık ki.Yani ben de isterim şöyle hafif incecik bir tabletim olsun gazete gibi koyıyım çantama ben de bıktım 3-3.5 kiloluk laptop taşımaktan ama bu tabletler tam olarak laptopların yerini tutmuyor ki, film izlerken ya da internet için iyi ama o touchscreen'de e-maillere dahi cevap yazmak benim hala alışamadığım özelliklerden.Yani düşünün siz nasıl Word'te ciddi bir döküman hazırlayacaksınız ya da iş için gerekli dökümanları düzenleyeceksiniz.Bence daha bir kaç yıl pişmesi gerekir bu tarz ürünlerin, tam anlamıyla yaygınlaşabilmesi için.Ama tatile falan giderken oldukça kullanışlı bir alternatif.

Apple bir numara bu yüzden.

Geri