• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yazının İçinden Resim Geçirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cLqN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cLqN

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
[IKAZ]S.a arkadaslar zaman buldukca bildiklerimi sizinle paylaşmaya devam edecegim :)
[/IKAZ]

Anlatacagım Derste metnin içinden resim geçireceğiz, ister herhangi bir resim ister kendi resmimizi geçirin. Şimdi ilk olarak İstediğinz pixel de çalışma alanımızı açıyoruz ve ardından kendinize göre bir metin yazıyorsunuz, ben Silkroadmax.Org yaptım.

Kullanıcağımız resmi metnin üzerine resimdeki gibi getirin.

22119566.png

Resmimizi metnin üst tarafına getirdikten sonra Window > Animaton seçeneğine tıklıyoruz ve etkin hale getiriyoruz

65504949.png

İşlemi yaptıkdan sonra ekranın alt tarafına resimdeki gibi bir pencere gelir.

12697341.png

Şimdi açılan bu pencerede “Duplicates selected frames” adındaki butona tıklıyoruz ve animasyon penceresinde layerimizin bir kopyası oluşuyor.

43665273.png

Bunun gibi

83672518.png

Şimdi ise oluşan yeni kopya layerimiz seçiliyken eklediğimiz resmi aşağı doğru kaydırıyoruz.

65312622.png

Şimdi ise sıra animasyonumuza geldi Resimde görmüş olduğumuz boncuk şeklindeki butona tıkladıktan sonra bir ekran açılacaktır.

69254668.png

Bu şekilde bir ekran açılacak
18568182.png

Ekrandaki ayarları resimdeki gibi yapınız. Şimdi artık animasyonumuzu oluşturmuş bulunuyoruz.
Ekranda şöyle bir görüntü elde etmiş olmalısınız.

27990866.png

Ve daha sonra resimdeki gibi Foreveri aktif ediyoruz

99384817.png

Eğer animasyonunz hızlı geçişler yapsın istiyorsanız no delay yapın.

37548600.png

Şimdi işin son aşamasına geldik, layer kısmında ki resmimizin bulunduğu layeri yazımızın içine gömeceğiz, bunu yapmanın iki yolu var 1.si alt tuşuna basılı tutarak iki layerin arasına tıklamak, 2.si ise resimdeki gibi menüden yapmak.

27395597.png

Layerdeki son görüntümüz şu şekilde olacakdır.

25638133.png

Kaydetmek icin ise Resimdeki butana basıp cıkan ekrandan save diyoruz.

49194950.png

Ve Sonuç :)

15748217.gif

Yorum yokmu :)

Güzel paylasım tşk

Eline sağlık devamını bekliyoruz

Çok çok teşekkür ederim vallahi senin konularını takip ede ede bende bir gün ps master olabilirim :D:-*

Kardeş çok güzel anlatmışsın ama ben gerizekalı cs4 kullanıyorum ve beceremedim cs4 için açıklarmısın ?P

Geri