• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YDS sonuçları açıklandı..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
yds-1.jpg

Yabancı dil bilgisi seviye tespit sınavı (YDS) sonuçları açıklandı.

Yabancı dil bilgisi seviye tespit sınavı (YDS) sonuçları açıklandı.
ÖSYM'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 6 Nisan'da yapılan YDS ilkbahar dönemi sınavının değerlendirme işlemleri tamamlandı.

Adaylar, ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinde yer alan sınav sonuçlarını T.C kimlik numaraları ve şifreleriyle öğrenebilecek.
Sınav sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek. Sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere ve sınav sorularının yüzde 10'undan oluşturulan temel soru kitapçığına ÖSYM'nin internet sitesinden ulaşabilecek.

YDS'ye başvuran 171 bin 306 adaydan 142 bin 782'si sınava girdi. 28 bin 524 aday sınava girmezken, 55 adayın sınavı geçersiz sayıldı.

bakıyorum birazdan kpss puan hesaplansın diye girmiştim çalışmadım ona :D

EDİT: Yanlışın doğruyu götürmediğini bilmiyordu bu sınavda çoğu arkadaş ve o yüzden soruların yarısını boş bırakıp kağıdı vereni de gördüm :D Ben birkaçını yaptım kalanı attım 19 doğru çıkmış :D 23,75 puan

Son düzenleme:
Yanlışların doğruyu götürmemesi? WTF? Hocam o zaman eşitlik nerede? Hiç çalışmadıysan salla kafadan , bakarsın tam puan almışsın. Bakarsın eşek gibi çalışan birini geçmişsin.

Yanlışların doğruyu götürmemesi? WTF? Hocam o zaman eşitlik nerede? Hiç çalışmadıysan salla kafadan , bakarsın tam puan almışsın. Bakarsın eşek gibi çalışan birini geçmişsin.
hahaha öyle zaten istersen ösym kılavuzuna bak yds de yanlış doğruyu götürmez ve her doğrunun 1.25 puanı vardır hepsini doğru yaparsan 100 tam puan alırsın.Ama benim salonumdaki insanların yarısı bunu bilmiyordu boş bırakıp çıktılar insan sorar 100 tam puan 80 soruda nasıl oluyor bir okur klavuzu :D gerçi bu yds denilen saçmalık kpss puanlarının 81 ine eklendi yani yds girmezsen puanın hesaplanmıyor sırf 50 lira kayıt ücreti almak için yapıldı bu ;) böylesi bir ülke insanına bu yakışır zaten hayatında ingilizce görmemiş insanlar yada bilmeyen insanlar full ingilizce sınava sokuluyor memur olmak için

EDİT: Bende 10 soru çözdüm kalanını attım zaten 19 doğru 61 yanlış bak doğruyu götürmüyor :D

Sanırım böyle saçma bir uygulamanın sebebi işsizlik seviyesini düşürmek. Yoksa o sınava giren memur adaylarının yarısından daha fazlası kazanamazdı o sınavı. Ne kadar berbat bir sistemimizin olduğu malum..

Geri