• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni açtığım kişisel websitem :) - Sizce nasıl olmuş ?

FaTaL_ERR0R

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
308
Evet arkadaşlar dün otururken aklıma böyle birşey geldi.

* Hem bugünden itibaren tutacağım online bir günlük olarak düşündüm ,
* Hem önemli şeylerimi yazacağım bir blog olarak ,
* Hem kendimle ilgili en doğru bilgilerin olacağı bir website olarak ,
* Hem bana ulaşmak isteyenlerin kolay ve en hızlı yoldan ulaşabilmeleri,
* Hem ileride CV de dahil olarak ekleyebileceğim ileride bir iş görüşmesine gittiğimde kullanabileceğim bir website :D

Site adresi : http://www.fikretsengul.com/

Sizinde yorumlarınızı bekliyorum.Sizce nasıl olmuş ?

Son düzenleme:
Güzel hoş (Resmi değiştir arkaplana düzgün bi duvar kağıdı koy twitter arka planları gibi gibi vs.) hostu ve domaini nerden aldın bi ö.m atsan :D

Güzel hoş (Resmi değiştir arkaplana düzgün bi duvar kağıdı koy twitter arka planları gibi gibi vs.) hostu ve domaini nerden aldın bi ö.m atsan :D

Resim bence hoş , benim hoşuma gittiği için koydum.Arkaplan önerebilirsen çok mutlu olurum.Arkaplan benimde pek hoşuma gitmedi , şimdilik koydum.

Word Press kursan daha iyi olurdu böyle çok sade kaçmış :)

Son düzenleme:
adamın özgüveni var hiç değilse senin gibi forum üyeligiyle milletin tipini eleştirmiyo :crw:
hocam bu arada host domain falan ne kadar tuttu toplam
Bende olmadığını nereden çıkardında bu kanıya vardın hem bu arada benim ne amaçla onu yazdığımı yazdığımı nereden biliyorsun?

İmana gellllllll :D

----------

bak söyleyim telefonunu kaldır oradan taciz ederler sürekli :D (özellikle ben geceleri ararım :D )

:D Şaka bi yana ara gece konuşalım.Bu arada numaranın son 4 numarasını sansürledim :) İstersen özelden atarım sana :D

Birşey soracam gece gece ne konuşacağız allah aşkına

yoksa şey mi konuşacagız

Benim hayalım ferrari bir arabam olacak angelina jolie karım olacak Villam olacak (Bunu Ufakken hayal edenler vardır muhakkak:D)

Birşey soracam gece gece ne konuşacağız allah aşkına

yoksa şey mi konuşacagız

Benim hayalım ferrari bir arabam olacak angelina jolie karım olacak Villam olacak (Bunu Ufakken hayal edenler vardır muhakkak:D)

Dediğini hatırlatıyorum hemen ;

(özellikle ben geceleri ararım) demiştin :D Arayacağım diyen sensin ben değilim.

Dediğini hatırlatıyorum hemen ;

(özellikle ben geceleri ararım) demiştin :D Arayacağım diyen sensin ben değilim.

PES EDİYORUM VE OZELDEN AT YARIN GECE ARIYORUM seni bebeğm

hadi iyi geceler kaçtım :D

bu arada bu maxigame'de CANLI sohbet bolumu yapsalar iyi olur :D

yıllık ona verdiğin paraya bir forum açsan yasal yoldan varez ve film paylaşımı yapsan yanınada blog açsan çok daha sağlıklı olurdu hem yıllık gelir hemde istediğin türden bir günlük

Başka arkaplanları denedim ancak çok çocuksu oldu.O yüzden arkaplanı eski haline çevirdim.Tasarımı hangi konudan beğenmediniz ?

Ayrıca buna verdiğim para birşey değil.Sadece 4 5 günlük harçlığımdan keserek bu masrafı karşılayabilirim :)

Geri