• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni adc herom

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
trist'den sonra sürekli vayne oynamaya başladım :D en başından beri sürekli adc oynuyorum. 30 lv kadar da sürekli adc oynamayı düşünüyorum.

aP3UH.png

bu da oynadığım son maçlar;

qxurq.png

caner olmuş mu bak bakayım :D

edit: yapay zeka oyunu; ilk gün galibiyeti içindi :D

Son düzenleme:
vayne bu hafta free üzgünüm :D

hay şansıma :D ayrıca nerden bakıyorsunuz arkadaş siz :D

edit: abi ayrıca bu vayne'i ben ileride ranked oynarken oynamasını bileceğim ve iyi bir hero olsun diye aldım :D nerf deseniz tamam da ( ki nerf de yedi ve yiyecek ama hala baya güzel) free olunca 1 hafta kullanabiliyorum :D ip fiyatı düşse öldürürsünüz herhalde beni :nse:

Son düzenleme:
Twitch aldım geçen bu hafta bedava çıktı geçen xin zhao rp çekmiştim onu aldım 790 rp o %50 girdi bide bedava oldu sonra pantheon aldım oda bedava oldu şansıma .s

Twitch aldım geçen bu hafta bedava çıktı geçen xin zhao rp çekmiştim onu aldım 790 rp o %50 girdi bide bedava oldu sonra pantheon aldım oda bedava oldu şansıma .s

free de deneme şansın oluyor o kadar :) free'de sen o hero'yu beğenirsen aynı fiyata tekrardan alacaksın, kaybın olmuyor kısacası (eğer ip ile alırsan)

vay akıyon kardeşim :D bedduamı geri almıştım hatırladın dime şimdi tekrar ediyorum :D

allahım bu arkadaşın inşallah işleri hep ters gider lolde sürekli feeder afkler çıkar amin.

belki tutar :D

vay akıyon kardeşim :D bedduamı geri almıştım hatırladın dime şimdi tekrar ediyorum :D

allahım bu arkadaşın inşallah işleri hep ters gider lolde sürekli feeder afkler çıkar amin.

belki tutar :D

4is78e.jpg

caner o bu değil de harbi şu adc işini iyice kavramam lazım sürekli adc sürekli adc.. artık en azından ilk başta direk 1 item almıyorum :D bu arada bu hafta ciddi ciddi vayne free olmuş :( bu senin bedduan kesinhmmm

bu arada cait deneyeyim lo ?

4is78e.jpg

caner o bu değil de harbi şu adc işini iyice kavramam lazım sürekli adc sürekli adc.. artık en azından ilk başta direk 1 item almıyorum :D bu arada bu hafta ciddi ciddi vayne free olmuş :( bu senin bedduan kesinhmmm

bu arada cait deneyeyim lo ?

dene lo dene :D senin hamurunda adclik var yapcak bişi yok kardeş :D

DepKayseriDep için 30 level ve +5 dolunayın olması lazım kardeş :D

Geri