• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yeni anakart

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AdeLLe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdeLLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
Merhabalar , msi 970A-g43 anakartım bozuldu bios ayarları yüzünden ve yeni anakart alacağım pek bi fikrim yok 250tl max bütcem var . Amd ile uyumlu anakart önerilerinizi bekliyorum .

Ekran kartım ; r9 280x dual x 3gb 384bit
İşlemcim ; amd fx 6350
Ram ; G-Skill RIP JAWS ddr3 1600 mhz 2x4096mb
Kasa ; zalman Z5

Merhabalar , msi 970A-g43 anakartım bozuldu bios ayarları yüzünden ve yeni anakart alacağım pek bi fikrim yok 250tl max bütcem var . Amd ile uyumlu anakart önerilerinizi bekliyorum .

Ekran kartım ; r9 280x dual x 3gb 384bit
İşlemcim ; amd fx 6350
Ram ; G-Skill RIP JAWS ddr3 1600 mhz 2x4096mb
Kasa ; zalman Z5

BİOS kaynaklı sorun ise BURSA içi ise ücretsiz bios'a Rom yazarım. Yaşadığın sorun nedir tam ? tuşa basınca fanlar vs dönüyor mu ? daha net anlatırsan

BİOS kaynaklı sorun ise BURSA içi ise ücretsiz bios'a Rom yazarım. Yaşadığın sorun nedir tam ? tuşa basınca fanlar vs dönüyor mu ? daha net anlatırsan

Bios güncellemeye kalkıştım %3 de dondu bilgisayar.. Kapamak zorunda kaldım kapadım daha da açamadım.. Kasa olağan şekilde çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor..Fanlar çalışıyor.. Bu arada izmir de oturuyorum

Bios güncellemeye kalkıştım %3 de dondu bilgisayar.. Kapamak zorunda kaldım kapadım daha da açamadım.. Kasa olağan şekilde çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor..Fanlar çalışıyor.. Bu arada izmir de oturuyorum
Fanlar dönüyorsa anakart da pili sök ve tak yap dene ve anakart üzerinde bios sıfırlamak için pinler var 3 pindir o şekilde sıfırlama dene onlarda fayda etmezse chipde ki yazılım silinmiş. boşuna 250 lira verip anakart alma sorunun çözümü basit yani :D Hiç uğraşmam diyorsan bilgisayarcıya git bios uctu baştan biosu yazar mısınız de yazarlar. Bursa da olsaydın :D Ücretsiz olarak yapardım. Dip olsun smd olsun bios yazılır ve çok basit bir işlemdir. Cihaz olduktan sonra. Tamir içinde gidip 100 lira fln verme. Max 20 lira fln almaları lazım

Fanlar dönüyorsa anakart da pili sök ve tak yap dene ve anakart üzerinde bios sıfırlamak için pinler var 3 pindir o şekilde sıfırlama dene onlarda fayda etmezse chipde ki yazılım silinmiş. boşuna 250 lira verip anakart alma sorunun çözümü basit yani :D Hiç uğraşmam diyorsan bilgisayarcıya git bios uctu baştan biosu yazar mısınız de yazarlar. Bursa da olsaydın :D Ücretsiz olarak yapardım. Dip olsun smd olsun bios yazılır ve çok basit bir işlemdir. Cihaz olduktan sonra. Tamir içinde gidip 100 lira fln verme. Max 20 lira fln almaları lazım

pek anlamıyorum uğraşırım yapmak için ama ram'ın 1.slotu kesin bozuktu ve diger slotlara taktıgımda da pc res atıyordu kullanılabilir ram 3.95 gb ye düşüyordu . Ramleri test ettigimde bir sorun gözükmüyordu . O yüzden anakart ihtiyacım var illa ki

Malesef Bendede bu sıkıntı mevcut Kasa tıkırınca çalışırken bi kaç gün sonra açtığımda çalıştı fakat görüntü gelmiyordu hiç ne yaptıysam çözemedim sorunu malesef önemli dosyalarım kaldı içinde Paradise1992 yani neyim bozulmuş olabilir chipset denmidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri