• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni ayakkabı aldım [Mükemmellik içerir][SS]

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
rfsqp.jpg

rfsrx.jpg

Yazlık ayakkabı fiyat 139 dan 100'e düştü ee kayseriliyiz olacak pazarlık :-[Benim çok hoşuma gitti yorumları almak isterim :)

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
hayırlı olsun dayı bende aynı bu tarz dün boyner de bir adidas gördüm fakat su an internetten adidasın kendi sitesinden o ayakkabıyı bulamıyorum :S

hayırlı olsun dayı bende aynı bu tarz dün boyner de bir adidas gördüm fakat su an internetten adidasın kendi sitesinden o ayakkabıyı bulamıyorum :S
Eyvallah teşekkür ederim :)

Boyner -flo da vs olan ayakkabıların çoğu orjinal mağzada yok :D
Hoşuma gitti reyiz hayırlı olsun. :D
Eyvallah teşekkür ettim :D
Bu tam senlikti aslında

4.jpg

kot-pantolon-altina-sivri-burun-ayakkabi-giymek_379396.jpg

Bu daha iyi :/

Geri