• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Başlangıç

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Roba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Roba

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 May 2009
Puanı
13
An itibari ile silkroadda bulunan charımın tüm itemlerini satmış bulunmaktayım . sadece char kaldı oda job 120 lwl 120 dagger warlock count vs. nese yeni bir oyuna başlamayı dusunuyorum LoL u bı kac seferdır takıp edıyorum hıc bıse bılmıyorum bu konuda ama sadece oyunun sıstemı fılan hosuma gıttı nasıl bır oyun bana bılgı verebılırmısınız sımdıden ıyı gunler herkeze :)

LoL DotA gibi bir oyundur bir sürü şampiyon vardır tek hesapda istediğin kadar şampiyonu oynayabilirsin. Ama başlıyacaksan TR serverinde başlama bence West'te başla. Ayrıca botlarla 3-4 oyun atıp oyunu veya istediğin şampiyonun taktiklerini öğrenebilirsin.

Bende oynamaya heveslendim LoL'ü dün girdim grafikler felan hosuma gitti bugun calısmayı durdurdu hatası veriyor ne kadar sacma yav :D

Dota 2 oynamak istersen Steam'den verebilirim elimde 30 tane kadar var.

dota ya başla dotaya lolun grafikleri cok cocukca geliyor bana dotada bir klasiklik var

LoL çok güzel oyundur başlamanı tavsiye ederim ama ilk başta oynaması zordur biraz çaba göstermek gerekir ilk oyunlarda genelde yüksek ve oynamayı bilen arkadaşlar yeni hesap açıp zevkine oynamayı bilmeyenlerle oynuyor bu yüzden öğrenmen biraz uzun sürebilir ama dediğim gibi tavsiye ederim

Elimde Dota 2'de var LoL'de bana göre DotA 2 grafik olarak üstün olsada içerik bakımından LoL'ü yenemez.. DotA'da tank hero aldığında bile hem ölmezsin hemde diğer herolardan çok hasar verirsin anlatmak istediğim mantıksızlık çok DotA'da ve takım oyunu LoL kadar yok. DotA 2 1 ay kadar oyunadım. Eskidende DotA oyuncusuydum onuda 1 yıl kadar oynadım yinede bir LoL kadar zevk almadım.

Elimde Dota 2'de var LoL'de bana göre DotA 2 grafik olarak üstün olsada içerik bakımından LoL'ü yenemez.. DotA'da tank hero aldığında bile hem ölmezsin hemde diğer herolardan çok hasar verirsin anlatmak istediğim mantıksızlık çok DotA'da ve takım oyunu LoL kadar yok. DotA 2 1 ay kadar oyunadım. Eskidende DotA oyuncusuydum onuda 1 yıl kadar oynadım yinede bir LoL kadar zevk almadım.
bende bir türlü lole ısınamıyorum dota 1 oyuncusuyum 1 seneye yakın oldu başlıyalı öyle eski bir oyuncu diilim ama nedense dota 1in grafikleri cok klasik geliyo bana lol cok cocukca kacmıs gibi

ben ikisinide seviyorum :D dota 2 yi never more için lol u ise mordekaiser için seviyorum zaten iki oyununda kendine göre avantajları var lolda oynanış ve sürekli güncellemeler güzel dota da ise grafik güzel

Emin olun biraz oynasanız anlarsınız o kadarda çocukça grafik yok LoL'de.. Ben LoL ilk çıktığında DotA oynuyordum ve LoL'ü deneyelim dedik arkadaşlarla, oyuna girdik biraz takıldık, baktık tüm herolar paralı, dedim bu oyun para tuzağı bırakılım, sonra bıraktık ve 1 yıl DotA'ya devam ettik ondan sonra bu forumdan biri bana LoL'ü önerdi. Hero almak çok zor değil biraz oynarsan anlarsın dedi ve 1 hafta takıldım. Cidden LoL sardı ve 1 yıl önce neden başlamadım diye pişmanlık duydum. İşlere sadece grafik olarak bakmayın derim ;)

Geri