• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yeni başlangıç

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
herkeze hayırlı geceler öyle zırt pırt herşeyi konu açan biri değilim sorunları kendi içimde çözme taraftarıyım öncelikle konunun önemi için bunu belirtmek istedim direk konuya giriyorum 1 sene öncesine kadar çok iyi bir birlikteliğim vardı fakat bazı özel nedenlerden olayı ayrılmak zorunda kaldım onun için pek sorun olmasada benim için sancılı bir süreçti kendimi eve kapadım asosyalleştiğim kendimi müziğe verdiğim işi gücü bıraktığım bir dönemdi ama malumunuz ki Türkiye şartlarıda bedava aşk acısı bile yaşayamıyo insan yanlız yaşayan biri olduğum için çok fazla bir masrafım olmuyodu fakat elimdeki param bitmek üzereydi mecbur bir işe girdim muhasebe mezunuyum özel bir firma çalıştığım yer dört buçuk beş aydır falan çalışıyorum 1 hafta öncesine kadar herşey normal seyirinde devam ediyodu (ev iş iş ev) yemek molasından gelmiş odada çalışıyodum kapı açıldı içeri o girdi bana yeni çalışmaya başladığını yazıcıdan çıktı alması gerektiğini fakat yazıcının ona söylenen yerde olmadığını rica etsem bir bakabilirmisin dedi tabiki deyip yukarı proje odasına çıkardım yazıcının burda olduğunu söyledim yeni olduğuna göre bilmediğin bir çok şey vardır sormaktan çekinme dedim ve odama döndüm o ana kadar hiç bir sorun yoktu saat beş buçukta işten çıkıyoduk odamı kitleyip servislere dogru yürüyodum öndende o gidiyodu beni görünce durdu kusura bakma bugun teşekkür edemedim işim bittikten sonra odana geldim ama yoktun dedi bende rica ederim dedim tanıştık servislerimiz ayrıydı benim servisim ondan önce gelmişti iyi akşamlar dedim ve servise bindim buraya kadar herşey normal olayın anormalliği burdan sonra başladı kız yeni başladığı için kimseyle sohbeti yoktu öyle molasında birlikte yemek yiyoruz akşamları birlikte servis bekliyoruz telefon numarasını aldım akşamları mesajlaşıyoruz falan sohbeti güzel iyi birisi öyle çekingen silik birisi değilim hatta oldukça konuşkan sıcak kanlı biriyimdir fakat ne olduysa oldu bu 2 gündür kızla tek kelime konuşamıyorum sabahları günaydın hepsi bu böyle elim ayağıma dolaşıyo ne konuşcağımı bilemiyorum yanında susuyorum falan öyle molasında yemek yiyelim diye çağırmaya geliyodu 2 gündür işim var sen çık gelirim ben diye çeviriyorum ne yapabilirim arkadaşlar uzun zaman sonra konuştuğum bir kız heyacan desem değil böyle resmen ne konuşsam ne desem diye düşünüyorum ve bu aradada sürekli pot kırıyorum kız çok değişik birisin çözemedim gitti seni diyip duruyo sizce ne oldu bana nie böyle bişey yaşıyorum eski konuşkanlığımdan eser yok 1 sene içinde paslanmış olabilirmiyim acaba ? ne önerirsiniz kendim olmaya çalışıyorum ama beceremiyorum bir türlü nasıl sohbet açabilirim ne konuşsam yardımcı olun bana şimdi yatıyorum yarın işte bakarım önerilerinizi bekliyorum okuma zahmetine katlanan ve yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkür ederim hayırlı geceler :)

bunedir arkadaş ya biri selam verince neden hep manitacılığa başvuruyonuz yani arkadaş olamaz mısınız nedir bu yani ? :D

Dünya işi ruhunu rahatlatmıyor bence biraz daha tazavvuf ile ilgilen ne bileyim içindeki boşluğu öyle doldur

dişiylen erkek, arkadaş olmaz her zaman bunu savundum doğaları aykırı.

bunedir arkadaş ya biri selam verince neden hep manitacılığa başvuruyonuz yani arkadaş olamaz mısınız nedir bu yani ? :D

Kız ile erkek arkadaş olamaz olgun değilse tutmaz yani

Örnek benim kuzen her kardeşim dediği kızla hep evde görüşüyor :(

hehehe ozan gerçekten aşk ile sevgiyi ayırabilcek yaşda olduğumu düşünüyorum şöyle söyleyebilirim ki kızla tanışalı sadece 1 hafta oldu fakat kız arkadaşlarımla yüz göz olmamı istemediğini söylemesi beni düşündürmeye yetti gibi gibi daha bir cok sebep

Geri