• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Battle Royale Oyunu Cuisine Royale Steam’de Yayınlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
[h=2]Cuisine Royale, ücretsiz olarak bilgisayar oyuncularına sunuldu.[/h][FONT=&quot]Ülkemizde ve dünyada en çok oynanan oyun modu olarak adından söz ettiren Battle Royale, hızla yayılmaya ve yeni oyunlara ilham olmaya devam ediyor.[/FONT]
[FONT=&quot]
cuisine_royale_1.jpg

[/FONT]

[FONT=&quot]16 Haziran’da Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan Cuisine Royale, ücretsiz olarak oynanıyor. Darkflow Software tarafından geliştirilen Cuisine Royale, bilgisayar oyuncularına özel olarak geliştirildi. Çok oyunculu olarak oyuncuları ortak bir platformda buluşturan yapım, aksiyon bakımından oldukça PUBG’yi andırmaktadır. Tavaların, tavukların yer aldığı oyunda hayatta kalmak için mücadele edecek ve rakip oyuncuyu etkisiz hale getirmek için bütün araçları kullanabileceğiz. Oyun içerisinde araçla rakiplerimizi ezebilecek, tavayla onları döverek etkisiz hale getirebilecek ve ateşli silahlar ile hayatta kalma mücadelesi vereceğiz .[/FONT]
[FONT=&quot]Oyuncular, oyun içerisinde yer alan tavalardan kendilerini koruyacak bir takım zırhlar yapabilecek ve kullanabilecekler. Erken Erişim Oyunu olarak karşımıza çıkan Cuisine Royale, şuan için sadece İngilizce dil seçeneğine sahip. Steam’de oynaması ücretsiz oyunlar arasında yer alan yapım, 25 Haziran 2018’e kadar ücretsiz olacak. Oyuncular 25 Haziran’dan sonra Cuisine Royale’e belirli bir ücret karşılığında sahip olacaklar.[/FONT]
[FONT=&quot]Minimum Sistem Gereksinimleri[/FONT]

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit /8 64bit /10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 560 or better, AMD Radeon 77XX or better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
[FONT=&quot]Önerilen Sistem Gereksinimleri[/FONT]

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit /8 64bit /10 64bit