• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni BattleCrest Skin'leri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Wayward
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Wayward

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
17

2q0tzbq.png

Yeni BattleCrest Skin'leri

Proje planında geçen kısaltmalara dikkat ederseniz;

XER: Xerath
URG: Urgot
SKA: Skarner
MAW: Kog'Maw
ANV: Anivia!

6ra8i.png

GYyui.png

Cho%27Gath_BattlecastSkin.jpg

Son düzenleme:
[Ç]alıntı yaptığın yere teşekkür etmen gerekiyor bence , ben aldığım konularda ederdim.[Ç]alıntı yaptığın site lol forum sitesi reklama girmez

Alıntı yaptım tabii ki ben zaten bir hak iddia etmiyorum bu açtığım konularda ve benim konularımda nasıl bir üslup kullanıcağım da bana kalmış bir şey.

reklam yapmak yasak diye biliyorum ben ve ayrıca forumda herşey 0dan mı yazıldı sizce gidin konu açan adminlere de böyle kafa tutun bakalım

reklam yapmak yasak diye biliyorum ben ve ayrıca forumda herşey 0dan mı yazıldı sizce gidin konu açan adminlere de böyle kafa tutun bakalım
Forum sitesi reklamı yapmıyorsun kaynak belirtiyorsun :) Üstelik alıntı yaptığın sitede offical forum sitesi değil bir oyunun sitesi reklamı yapılsak aç yazar

Geri