• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni bilgisayar arayışı..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PanoramA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PanoramA

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Haz 2013
Puanı
14
Evet arkadaşlar 7 seneden sonra laptop almayı düşünüyorum 800 ila 1400 arası leptop önerilerinizi alabilirmiyim.

İstediğim özellikler:

Pes 14, fifa 14, belli başlı iyi dereceli yarış oyunları vb. oynatacak durumda bir sistemi olması yeterli.

-iyi forumlar​

1500'e bile zor dediğin oyunları kaldıracak bir laptop... Sana yine bulurlar bilgisayar sağlamından fakat o oyunları unutman gerek :)

Kendim kullanıyorum 2. senesi ne ısınma sorunu var ne bişe daha aldıgımdan beri format bile atmadım oyunlarıda rahatça oynuyorum

HP Probook 4540S

Dolar fiyatları fazla olduğu için ürünler gerçekten gerçek fiyatına göre çok daha pahalı.Bekleyebilirsen biraz dolar düştüğü zaman güzel bir bilgisayar alabilirsin.Tabi bu benim önerim.Şuan bu bütçeye alabileceğin şöyle güzel bir bilgisayar birkaç tane var.Üstde arkadaş atmış lenovo'nın g500 modelini alabilirsin.Gerçekten güzel bir leptop özellikleride iyi ve fiyatıda uygun.Ben 4 hafta önce lenovo'nın z500 modelini aldım.i5 3230m işlemci 8gb ram nvidia gt 740m de ekran kartına sahip gerçekten çok iyi bir leptop ve ısınma sorunu gibi birşeyde olmuyor.Şuan bütün oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum.Lenovo'nın g500 modelinde 8570m ekran kartı var.Dediğin gibi fifa 14 , pes 14 , grid , grid 2 , dirt 2 , dirt 3 gibi oyunları bu ekran kartıyla sorunsuz bir şekilde yüksek - ultra ayarlarda oynayabilirsin.Ayrıca işlemciside gayet yeterli i5 3230m.500 gb hdd 8gb da ssd var yani ssd olmasıda büyük bir avantaj.4 gbda ram varmış.Bence gayet yeterli bir miktar eğer yeterli olmaz ise ilerleyen zamanlarda ram takviyesi yapabilirsin.

Geri