• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yeni bir kasa kurmayi dusunuyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan okkan54
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

okkan54

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Ara 2009
Puanı
5
merhaba arkadaslar yeni 0 dan kasa kurmayi dusunuyorum ram , ekran karti , anakart almam lazim bide baska neler alayim ? yoksa duzgun anakartli bisey alip sonraddan icine sadece ram ve ekran karti ekleyecegim bir seymi yapsam ?
ve alirsam sizce kendim takabilirmiyim ?

Kendiniz takamazsınız onlarca kablo ve giriş olucak birini yanlış bağlarsanız yanlış bağlanan parça yanar.

Ayrıca pc ne için düşünüyorsunuz oyun sadece oyun amaçlımı ?

Arkadaslar turkiyede yasamiyom butce total 100¤ veresim varOyun pc si olarak dusunuyom 6 - 8 gb ram (70¤) 2 gb ekran 128 bit ( 60¤)Duzgun intelli bi kasa alsam sadece ekranla rammi taksam acaba ?

Geri