• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

(YENİ) Bölüm Kuralları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
maxigamelogo.png

Bölümün amacı dışında kullanılmasında epey bir artış olması nedeniyle bölüme birkaç kural eklemeyi uygun gördük.Aşağıda amaç dışı olarak en çok kullanılan belli başlı bir kaç madde bulunmaktadır.

1 - Bu bölüme sadece forum ve site hakkındaki istek ve öneri içerikli konular açabilirsiniz.

2 - Bu bölüme her türlü şikayet talebinde bulunabilirsiniz.

3 - Bu bölümde silkroad veya başka bir oyunla ilgili istek veya soru konuları açmak kesinlikle yasaktır.Silkroad ile ilgili soru ve isteklerinizi silkroad sorun ve istekler bölümüne açmanız gerekmektedir.

4 - Bölüme botlar hakkında konu açmak yasaktır. Her botun alt kategorisinde sorun ve istekler bölümü vardır sorularınızı o bölümlere konu açarak sormanız gerekmektedir.

5 - Bölümde başkalarını suçlayıcı, küçük düşürücü, rencide edici konular açmak yasaktır.Herhangi bir kimse ile bir sorununuz olduğunda forum yöneticilerinden birine özel mesj atarak bildirin buraya bu tür konuların açılması kesinlikle yasaktır.

6 - Bu bölüme ihbar ve şikayet konuları açmak yasaktır.Kural ihlali içeren uygunsuz bir konu veya mesaj varsa Rapor sistemini kullanın veya yöneticilerden birine özel mesaj atın gereken en kısa sürede yapılacaktır.

7 - Bu bölüme kişisel istekleriniz için konu açılması yasaktır. Örneğin internetinizdeki bir sorun nedeni ile ilgili buraya konu açıp yardım istemek kişisel bir istektir ve yeri burası olmadığı için silinecektir.Bu tür isteklerinizi genel yardım bölümüne açmanız gerekmektedir.

8 - Bölüme başlıklara isim vererek konu açmak yasaktır. Örneğin ; Said abi baksana , Modlar Baksın vs vs.... Konularınızın başlığı konunuzun içeriği ile ilgili olmalıdır.

9 - Bölüme site hakkındaki istek ve önerilerin dışında herhangi bir paylaşım amaçlı konu açılması yasaktır. Örneğin rapidshareden nasıl dosya indirildiğini açıklayan bir konunun burada paylaşılması yasaktır (Bu tür konuları windows bölümüne açınız) .Örneğin silkroad görevlerini anlatan bir konunun burada paylaşılması yasaktır ( Bu tür konuları silkroad rehberler bölümüne açınız.) Herşeye tek tek örnek vermeyeceğim bu 2 maddeye bakıp neleri burada paylaşmamanız gerektiğini anlarsınız umarım.

Aslında tüm maddeler ilk maddeden ibarettir ama çoğu kişi tek tek yazıp açıklamayınca anlamadığı için bu kadar uzatıp tek tek ihlal edilen şeyleri yazdım.Kısacası burada sade ama sadece site hakkında görüşleriniz ve site ile ilgili istek ile önerileriniz yer alabilir bunun dışındaki tüm konuların buraya açılması yasaktır ve bu kurala uymayanların konuları uyarılmaksızın silinecektir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Merhaba , Google Play Gifti almak istiyorum yalnız sitenizde gift $ olarak işlen görmekte , ama bende ki google playde Tl Olarak. Bu bir sorun oluşturur mu? Site otamatik olarak tl cinsine mi çevirecek parayi bu konuda bilgilendirebilir misiniz.

Merhaba , Google Play Gifti almak istiyorum yalnız sitenizde gift $ olarak işlen görmekte , ama bende ki google playde Tl Olarak. Bu bir sorun oluşturur mu? Site otamatik olarak tl cinsine mi çevirecek parayi bu konuda bilgilendirebilir misiniz.

Google Play onu otomatik çeviriyor sorun olmuyor yani.

[FONT=&quot]Akıllı İnsan Her Düşündüğünü Söylemez, Ama Her Söylediğini Düşünür.[/FONT].

Geri