• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni çarım :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
taoistle çok kişi aldım ama scoutları hiç bi zaman alamadım bide scout denicem :D
KFmOy.jpg

Diğerini bıraktın mı la komple yoksa bu deneme amaçlı mı ?

deneme amaçlı tabiki magic tao bırakılırmı :( buda hocamla birlikte çektiğimiz foto artislik taslıyor şimdiden :D
a06VX.jpg

1-2 Saate bende geliyorum inşallah indirme bitiyo Memorica pm atın :D

yeni başlayanlarla çözelim oyunu ^^

Sarmadı beni bu oyun sildim pc'den :D
Yeni başlayanlara Allah sabır versin :D

Beyler ben launcherde kalıyorum öyle bişey çıkmıyo? login deyince de bişey bişey in OBT diyo anlamadım kaldım öyle yardım edebilirmisiniz?

Vindictus'a benzeyen sistemi var ama ondan daha farklı,dungeonlar tuzaklarla falan dolu skill sistemi iyi sayılır.Yeni nesil bir oyun başlayacaklara tavsiye ederim.

Oyunu oynayanlar varsa EU server nick : Polovets

evet vindictusa baya benziyor ama skilleri daha güzel bence ama oyunu çözemeyen sinirden siliyor oyunu :D

Evet alışa geldiğimiz sistemden oldukça farklı,pasif skiller bile çok fazla önem arz ediyor pasif dediğim şu command olması lazım mouse ve klavyedeki bazı tuşlarla karaktere başka skiller yaptırıyor tabi bunu iyi kullanabilenlerde pvpde öne çıkıyorlar.Ben görev sistemini sevmedim sadece sürekli combo görevleri ve dungeon görevleri var fakat görevleri anlamak zaman alıyor ve şu alchemy olayıda biraz garip bakalım zaman harcıyoruz inşallah karşılığını verir.

görev sistemi 20 ye kadar tutorialli orası saçma çünkü 20 de skiller otomatik sıfırlanıyo ondan sonra combo görevleri yok pvpsi aşırı zevkli

Geri