• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Devil Ahmalrun ve Aristocratic Avatar Önizlemesi

-Comandante

Supremacy
Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
7 Kas 2009
Puanı
128
214gsp.jpg

Ahmalrun

notice01copy.png

notice02copy.png

Ahmalrun Nedir ?

Ahmalrun size bir takım güçler ve avantajlar sağlayan bir aksesuardır (Dress değildir).
Ahmalrun'un kullanım süresi 28 gündür.28 gün sonrasında Ahmalrun süre kullanıcısını aktif ederek tekrar 28 günlük bir süre ekleyebilirsiniz.
Almahrun karakter üzerine takıldıktan sonra otomatik olarak %15 hp ve % 15 mp artışı sağlayacaktır.(Devil Spirit gibi)
Ahmalrun Skilli
Ahmalrunun Devil Spirit tarzında bir skili vardır ve bu skill 30 dakikada bir kullanılabilir.10 dakika süresince devam eder.
Bu skill kullanıldıktan sonra karakter % 20 fiziksel ve büyülü hasar artışı , hareket hızında ise % 10 artış göstermektedir.
Silk ile alınmış atak arttıran kağıtlar ile beraber kullanılamaz.
Male ve Female olarak piyasaya geleceği için alırken biraz dikkatli olun.

Ürünün 150 silk olarak piyasaya çıkması ve süre uzatmasının 50 silk olması beklenmektedir.
Aristocratic Avatar Önizlemesi

İnce taneli desenlerin Mavi ve Beyaz içerisindeki mükemmel uyumu "Aristokrat Dress"

Aristocratic kostümleri E / K Ön taraftan görünüşü

111111111111111111l.png

Aristocratic kostümleri E / K Arka taraftan görünüşü

aaaaasssdddfff1111111.png

Aristocratic Avatarı 3 öğeden (şapka, giysi, aksesuar) oluşmaktadır.

#Onaylandı,Bunun aynısını ben açmıştım kendiminkini çöpe taşıyayım sen daha ayrıntılı yapmışsın :)

deviller hoş olmuş gibi ama aynısının üzerinde oynamalar yapılıp az eklentiler eklenmiş

bağımsız yapsalardı belki daha iyi olabilirdi .

Dresslerin Femalesi Güzel Malesi Kötü :(

Bide Su Devillerin Omuz Tarafları Felan Çıplak Olsa Daha Güzel Olurdu :) Kötü Gözüküyor.

deviller çok metalik olmuş bana kalırsa şuanki deviller renkli ve daha güzel görünüyorlardı
avatarlar ise görüntüsü güzel değil pem umrudma değilde joymax değişik bir avatar getircek tebrik etmek lazım ^^

bence dres güzel duruyoda arkadan görünüşü biraz dandik

Son düzenleme:
Devil gerçekten çok güzel duruyo :)

Eline sağlık..

Geri