• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Ekipman Alım Satım Sistemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
Slikroad Online'dan Herkese Merhaba.

Herkesi bilgilendirmek isteriz ki Yeni Ekipman Alım Satım Sistemi Silkroad online'a eklenmiştir. Yeni bir seçenek ekleyerek bu şekilde oyuncularımızın rahat bir şekilde kullanmadıkları item ları yada ekipman ları düzenlemeleri ve takas etmelerine zemin sağlanmıştır.

Yeni Ekipman Alım Satım Sistemi detayları.

Oyuncular kendi equipment larını aynı derecedeki başka equipment larla takas edebilirler.
Aklınızda olsun takas işlemi yapılırken Gold kullanılır.Bu rağmen 9-11 degree sealed, ve 12 degree rare, ve legendary equipments gold olmadan takas edilebilir.

2. Yeni Ekipman Alım Satım Sistemi nasıl kullanılır?

a) NPC 'trader Gori’ ile konuş ve ‘exchange equipment' ı seç
b) Takas etmek istediğin equipment ı kaydet.
c) Takas etmek istediğin equipment ı seçerek ‘exchange’ e tıkla

3. Yeni Ekipman Alım Satım Sistemi hakkında uyarı

a) Takas etmek için seçtiğiniz equipment işlem sonunda silinecektir.Takas edilen equipment lar geri alınamazlar.
b) Takas ettiğiniz equipment ın seviyesi takasta kullandığınız equipment ile aynı olur.
c) Magic options takas anında kaydettiğiniz takas öğesi algılanarak gelişigüzel bir şekilde yeni equipment ınıza takas sonunda eklenir.

Silkroad Online '1 desteğiniz ve kolladığınız için teşekkür ederiz.Her zaman elimizden gelenin en iyisini yaparak sıradışı yenilikler sunacağız.Şimdi lütfen Oyunun tadını çıkartın.

Teşekkürler.

arkadaşlar araç takas sistemi ne oluyor peki?

atıyorum 12 D rare spearı koyuyorsun orda seçenekler geliyor bow , spear , sword , blade vb. seçiyorsun onaylıyorsun spearın sword yada seçtiğin item oluyor işte kardeşim gene aynı sekilde rare : )

Geri