• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni ekipmanlar!

RA Echelon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Tem 2010
Puanı
6
Geçenlerde kulaklık ve bilgisayar için yardım konusu açmıştım sağolsun herkes elinden geldiğince yardım etti ve bende bu aletleri aldım :D
Gayet mutluyum ve memnunum.Bilgisayarı yeni aldım çok fazla oyun deneme fırsatım olmadı çünkü evimde değilim.Ama beni mutlu edeceğinden eminim :D
994226_10151717515887668_1775754735_n.jpg

Belki bilmeyenler olur ve bilmek isteyenler olabilir diye adlarını yazıyorum;
Kulaklık=Razer Kraken Pro
Bilgisayar=Msi Ge60

Herkese tavsiyeleri için çok teşekkür ederim özellikle Kaya101'in verdiği tavsiyeler sayesinde bu bilgisayara yöneldim diyebilirim ona ayriyetten teşekkürler :)

aha benim dediğim laptop :pispis hayırlı olsun. bu arada hocam şu kısa yol tuşlarını söyleyim hemen power tuşunun yanındaki turbo tuşu ne işe yaradığını söylememe gerek yok adından anlarsın :D onun yanındaki ile 2. fanı açıp kapayabilirsin onun yanındaki ile touch pad'i açıp kapayabilirsin onun yanındaki ile ekranı kapatabilirsin onun yanındaki ile dvd'yi dışarı çıkartsın. ne kadar çok onun yanındaki dedim be sağdan sola doğru bu dediğim tuşların sıralaması.

aha benim dediğim laptop :pispis hayırlı olsun. bu arada hocam şu kısa yol tuşlarını söyleyim hemen power tuşunun yanındaki turbo tuşu ne işe yaradığını söylememe gerek yok adından anlarsın :D onun yanındaki ile 2. fanı açıp kapayabilirsin onun yanındaki ile touch pad'i açıp kapayabilirsin onun yanındaki ile ekranı kapatabilirsin onun yanındaki ile dvd'yi dışarı çıkartsın. ne kadar çok onun yanındaki dedim be sağdan sola doğru bu dediğim tuşların sıralaması.

Valla onları çözmeye çalışıyordum sağolasın ya :D Çok işime yaradı :D

Valla onları çözmeye çalışıyordum sağolasın ya :D Çok işime yaradı :D
hocam touch pad tuşunu karıştırdım hemen üstünde var touch padin bir tuş ona bastığında aktif/deaktif yapabilirsin üst kısa yollarda bahsettiğim wireless kontrolüydü :pispis

oh mübarek o nasıl bi fark :D

Türkiyenin bize koyduğu inanılmaz gümrük&vergi sonucu oluşuyor :D

----------

Ge 60 altta yazıyor zaten :D

----------

Kulaklık kaliteliye benziyor hayırlı olsun.

Mikrofonun kalitesi çok fark ediliyormu ?

Yani ben uzun süre kulaklıkla kaldığım için kraken pro aldım.Konforu bütün kulaklıklardan fazla.Kalite olarak da gayet memnunum açıkçası.Tek sorun bazen yüksek ses müzik dinleyince mikrofondan ses gidebiliyor karşıdakine

Geri