• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Gelecek Kostüm: Fatih Tryndamere

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kasabian
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kasabian

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2009
Puanı
42
"Bir gece ansızın gelir, krallığınızı imparatorluğuma katarım."

Türkiye sunucusu açılışı şerefine yapılmış Fatih Tryndamere kostümü karşınızda!!!

Çok yakında!!!

418375_365236250223935_18680174_n.jpg

Türk kostümleri gelmeye başladı.. Hadi bakalım :)

Sen de mi geçiceksin !? Adamsın <3
Geçtiğinizde pişman olucaksınız arkadaşlar bunu tek ben söylemiyorum ayrıntıyada boşuna girmiyeceğim dinlemiyeceksiniz çünkü biliyorum.
Başladıkdan 1-2 hafta sonra nalet edersiniz
Takımınız yoksa geçmeyin 3v3 ve 5v5 için yoksa elo hellden çıkış olmaz :D Her oyun troll&küfür

Geçtiğinizde pişman olucaksınız arkadaşlar bunu tek ben söylemiyorum ayrıntıyada boşuna girmiyeceğim dinlemiyeceksiniz çünkü biliyorum.
Takımınız yoksa geçmeyin 3v3 ve 5v5 için yoksa elo hellden çıkış olmaz :D Her oyun troll&küfür

Biliyorum betasında oynadım. Bu yüzden takımca geçicez toplamda 13 kişiyiz.. Hep 5li giriyoruz oyunlara sorun yok :D

Ya beyler Beta ile kıyaslamayın şu olayı. Siz lol oynarken hiç mi küfür edden olmuyor oyun içinde. Gayet normal bir durum bu. Yabancı edince sorun yok türk edince mi nefret ediyor sunuz !? Ben şuanda bir kere bile küfürsüz ranked girmedim westte. Nasıl bir düşünce tarzı bu !?

Ya beyler Beta ile kıyaslamayın şu olayı. Siz lol oynarken hiç mi küfür edden olmuyor oyun içinde. Gayet normal bir durum bu. Yabancı edince sorun yok türk edince mi nefret ediyor sunuz !? Ben şuanda bir kere bile küfürsüz ranked girmedim westte. Nasıl bir düşünce tarzı bu !?
Oynadığında anlarsın :D 10 yaşındaki bebe ben 20 yaşındayım diyecek ana avrat sövecek. Onları ıslak sopayla dövmek lazım xD

Vallaha ben her türlü geçem madem yabancılar istemiyor başka sunucu açılıyor bize istenmediğim yerde durmam :D

Yok tamam ben derdimi anlatamıyorum. Biraz daha açalım konuyu. Geçmemenizin sebebi "Veletlerin ettikleri küfürler" mi !? Diyorum ki bu veletler her yerdeler. Her zaman, her online oyunda, kendini bir halt sanan, klavye kabadayılığı yapan gerizekalı tipler olucaktır. Gerek türk gerek yabancı. Eu west, Nordic East, Turkiye, Brazil vs farketmez, server değiştirerek buna mani olamazsınız. Evet kabul ediyorum beta biraz şanssızlıktı ama en az o kadar kötüleri West'tede var, bizzat şahit oluyorum. Ve diyorumki ilaveten, geçerseniz size verdikleri ödüller çok hoş;

• 30 günlük IP Boost.
  • Brolaf skini.
  • Türkçe destek ve forum.
  • Sürekli genişleyen seslendirme ekibi.
  • Trydamare skini gibi türkiye özel skinler.
  • Türkiye'ye özel turnuvalar. Burdan sonraki durak Dreamhack'te CLG ile final oynamak.

Gerçekten 3-5 velet yüzünden bunları bir kenara mı atıyorsunuz !?

----------

Ama illaki geçmek istemiyorsanız, keyif sizin keyifiniz. Tamam saygı duyucağım bundan sonra kararlarınıza, ama tekrar söylemek istiyorum, 3-5 velet geçerli bir sebep değil.

aynı fikirdeyim bugün arkadaşla nete gittik baktık her bebe lol oynuyor türkiye sunucusunda ve o sunucu açılsada hiç girmeyeceğim.

5 yaşındaki bebe bile oynuyor lanet olsun metin2ciler de bunu oynuyor

bence türkçeye kesinlikle geçilmeli sanki yabancılarda hiçmi velet yok ya ? hem rahatça anlaşıyosunuz hemde daha zevkli bide takım kurdunuzmu oh ne güzel

----------

aynı fikirdeyim bugün arkadaşla nete gittik baktık her bebe lol oynuyor türkiye sunucusunda ve o sunucu açılsada hiç girmeyeceğim.

5 yaşındaki bebe bile oynuyor lanet olsun metin2ciler de bunu oynuyor
sanki yabancılarda oynayan yok sadece türkler mi böyle

Yenı bolummu gelieck ? lütfen kısa bi anlatırmınız?

Geri