• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni gelen ama eski olan bilgisayar :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaisys
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaisys

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2014
Puanı
29
arkdaşlar kısa bi zaman içinde bi yakınım bi kasa verdi kasayı biraz inceledim intel işlemciydi ama bunun dışında bi iblgi göremedim nasıldır ne yapar nasıl çalışır win7 format yermi? bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

not; bilgisayarı çalıştırmaya vaktim olmadı aydınlatırsanız bana zaman kazandırmış olucaksınız :D

cihaz modeli ; bross 1875

iyi forumlar :D

Ben böyle bir soru forum hayatım boyunca görmedim tebrik ediyorum.

- Aklımda bir şarkı var ama adını hatırlamıyorum sözlerini de bilmiyorum kim söylüyor en ufak bir fikrim yok bana yardımcı olabilir misiniz desen daha az saçma olurdu.

Ben böyle bir soru forum hayatım boyunca görmedim tebrik ediyorum.

- Aklımda bir şarkı var ama adını hatırlamıyorum sözlerini de bilmiyorum kim söylüyor en ufak bir fikrim yok bana yardımcı olabilir misiniz desen daha az saçma olurdu.

ne bu saçmalık elimde bir makina var internetten ulaşamadım bilgilerine forum arkdaşlarıma sorup güzellikle yardımcı olmalarını istiyorum konu uygun bölümde hakkındayı okursan kafan basarsa anlarsın ''Forum Kuralları Dışına Çıkmadan Burada Serbest Bir Şekilde Her Hangi Bir Konu Hakkında Konuşabilir Tartışabilir ve Paylaşım Yapabilirsiniz.'' senin gibi forum edebi bilmemiş kişiler yanlızca diğer üyeleri uzaklaştırır tartışma açıp birşeyler öğrenmiyorsak neden foruma girip zaman geçirelim?

İçindeki özellikler nasıl az çok hiçmi bir bilginiz yok ona göre bişiler soylenir model verme ile anlaşılmaz kasanın içindekiler farklı olabilir.

İçindeki özellikler nasıl az çok hiçmi bir bilginiz yok ona göre bişiler soylenir model verme ile anlaşılmaz kasanın içindekiler farklı olabilir.

doğruyu söylemek gerekirse bugun baktığımda banada öyle geldi orjinal kasada e5 işlemci varmış ama bunda intel işlemci vardı 2hdd sağol ama bu bilgi için çalıştırmak şart oldu :)

doğruyu söylemek gerekirse bugun baktığımda banada öyle geldi orjinal kasada e5 işlemci varmış ama bunda intel işlemci vardı 2hdd sağol ama bu bilgi için çalıştırmak şart oldu :)
Malesef çalıştırmadan bir şey söylemek zor olur içindekiler toplama olabilir veya sonradan değiştirilmişde olabilir ondan kesin bir cevap söylenemez.

ne bu saçmalık elimde bir makina var internetten ulaşamadım bilgilerine forum arkdaşlarıma sorup güzellikle yardımcı olmalarını istiyorum konu uygun bölümde hakkındayı okursan kafan basarsa anlarsın ''Forum Kuralları Dışına Çıkmadan Burada Serbest Bir Şekilde Her Hangi Bir Konu Hakkında Konuşabilir Tartışabilir ve Paylaşım Yapabilirsiniz.'' senin gibi forum edebi bilmemiş kişiler yanlızca diğer üyeleri uzaklaştırır tartışma açıp birşeyler öğrenmiyorsak neden foruma girip zaman geçirelim?

Ah canım benim ya :) Sen şimdi o ilgisayarın Ram ini işlemcisini gibi donanım özelliklerini söylemeden diyorsunki w7 kurabilirmiyim cihaz modeli ; bross 1875 diyorsun kasa bu içinde birçok parça değişmiş olabilir şimdi benim dediğim şey direk bununla ilgili sen bize tam bir bilgi vermeden yardım istiyorsun nasıl verelim sana bilgi ?

Microsoft tan alıntıdır eğer bu bilgilere sahip değilsen bizim sana yardımcı olmamızı bekleme

[FONT=WOL_Reg]
Windows 7 sistem gereksinimleri

[/FONT]

[FONT=WOL_Reg][FONT=WOL_Bold]Kişisel bilgisayarınızda Windows 7 çalıştırmak istemeniz durumunda gerekenler aşağıda belirtilmiştir:[/FONT]

• 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) ya da 64 bit (x64) işlemci
  • 1 gigabayt (GB) RAM (32 bit) veya 2 GB RAM (64 bit)
  • 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit) kullanılabilir sabit disk alanı
  • WDDM 1.0 veya üzeri sürücüye sahip DirectX 9 grafik aygıtı
[/FONT]
[FONT=WOL_Reg]

[/FONT]

Son düzenleme:
Geri