• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni gelicek olan Ezreal ve Vi Skinleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Arrivals
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Arrivals

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ağu 2010
Puanı
1
maxigamebanner1.png

maxayrac2.png

En sevdiğim karaktere skin çıkarılması baya mutlu etti beni buyrun "Ezreal"

maxayrac2.png

Neon patlaması varken bu alınırmı bilmiyorum ama tasarım tamamlandığında anlıcaz "Vi"

maxayrac2.png

Son düzenleme:
Vi çok saçma olmuş ama Ezreal kurtarıyor :) Büyük ihtimal Meka gibi seri halinde yapıyorlar :)

Bunlarla beraber çoğu şampiyonun splash artı değişecek galiba, onlar da var

Pek hoşuma gitmedi yeni skinler özellikle Ezreal yeni bir skine ihtiyaç duymayan bir karakterdi bence.

yav sende tarice aşıksın ne var olm o heroda :D leo thresh morg braum gibi suplar varken taric nedir looo :D
Sen gündemi baya kaçırmışsın olum, Taric devrini kapatalı epey oldu benim artık favoriler Lulu, Leona, Morgana, Braum, Thresh :D Özellikle Lulu :D

Vi ye yakışmamış. :D Vi ye en çok yakışan Aynasız Vi bence üstüne tanımam. :D

Geri