• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yeni haftanın bedava championları açıklandı

rankedlarda sionu banlayın beyler:P:)
rankedde sion alan birisinin karsısına riven gibi bir hero alırsanız cok iyi olur mesela q daki skilin 3. defasında stun ve e deki skill stun atıyor sion ultiyi basınca riven rhat kesebilir bence tabi sionu kastırmıyacaksınız eğer kasarsanızde ilk e skiline yüklenin ve attack speed alın

rankedde sion alan birisinin karsısına riven gibi bir hero alırsanız cok iyi olur mesela q daki skilin 3. defasında stun ve e deki skill stun atıyor sion ultiyi basınca riven rhat kesebilir bence tabi sionu kastırmıyacaksınız eğer kasarsanızde ilk e skiline yüklenin ve attack speed alın

ne yapacan ne edecen, sion ultiyi bastığında bişeylere vurmasına izin vermiceksin, stunlican, vurkaç yapıcan, bişiler yapıcan, miniona bile vuramamalı, inmiyo yoksa feedlenmiş sionun canı:D

graves corki ve shaco oyunda en çok ks atan champler tamda yeni çar kasmak istiyordum artık haftaya kadar bekliycez

@lordios gravesde hep geliyor 2 hafta önce graves vardı heralde :D
@pro bende shaco deniyeceğim hem ad hem ap

yok denedim benim tarzım deil vururken elin hızlı olması gerekiyor alışamadı ellerim onun yeteneklerine:S adam benden kaçıyor teleport ile dagger fırlatcam yanlıs tuslara basıyom falan benim tarzım deilmiş ashe akar

yok denedim benim tarzım deil vururken elin hızlı olması gerekiyor alışamadı ellerim onun yeteneklerine:S adam benden kaçıyor teleport ile dagger fırlatcam yanlıs tuslara basıyom falan benim tarzım deilmiş ashe akar

alışırsan çok iyi kullanılıyor shaco ama:)

KimYooShin, modlara söylesene sabit konuyu silip sana versinler, sen düzenlersin ordan

23. Hafta Haftalık Bedava Şampiyonlar:
Ashe
Brand
Cho'Gath
Fiddlesticks
Hecarim
Nidalee
Singed
Udyr
Vayne
Zilean
(LoL wikiden alıntıdır)