• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Hero: Jayce

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kasabian
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kasabian

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2009
Puanı
42
İngilicem iyi değil birisi çevirir. :D Tank olucak heralde :D

League 'nin gerçek bir Rönesans adamına sahip olmasını bekliyorsanız , öyleyse bu uzun bekleyiş sona erdi. Yarının koruyucusu Jayce ile tanışın. Bir savaşçı ve büyücü olmasına ek olarak , bu modern beyefendi Piltover'nin önemli dahilerinden biridir.

Bu arsız iyi donanımlı adam tüm sezonlar için hi-teknoloji zırhı ve Merkür Top 'una da dönüşebilen kafatası-kırıcı Merkür Çekicini de kullanıyor. Düşmanlara yaklaşıp devasa duygusuz enstürmanınızla düşmanları cezalandırmak veya rakiplerini belirli bir uzaklıktan enerji bombasıyla sarsmak istesenizde istemesenizde , Jayce bunları yapabilecek yeteneğe sahiptir.

Not: çeviri için
Light Yagami teşekkürler

Son düzenleme:
Dün PBE'de bir oyun attım.
Irelia ayarında birşey. Q skilli ile iyi damageler çıkartabiliyor. Ayriyetten ranged modda W iyi damage yapıyor. Skilleri iyi vuruyordu gözlemlediğim kadarıyla. Offtank fakat ranged/melee olduğundan bir olaf değil fakat damagesi iyi. Ranged modta bi duvar açarak takım arkadaşlarına MS verebiliyor. Melee modta her vuruşu mana çekiyor, E si knock back yaparak stun atıyor. Talon gibi metada yeri olmayacak gibime geliyor. Topta bir olaf, irelia ve jungleda bir noc, naut, shyvana olamaz.

Pbe'de denediğim kadarıyla işsiz bir şampiyon öyle ahım şahım kesin almalıyım dediğim birşey değil :)

If you’ve been waiting for the League to acquire a true Renaissance man, then your long wait is over. Meet Jayce, the Defender of Tomorrow. In addition to being a class act and charmer, this modern gentleman is one of Piltover’s premier scientific geniuses.

----------

Eğer gerçek bir Rönesans adamı elde etmek istiyorsan Ligi bekliyeceksin,artık daha uzun süre beklemek bitti. Jayce, Yarının Defender ile tanışın. Bir sınıf hareket ve çekici olmasının yanı sıra, bu modern beyefendi Piltover önde gelen bilimsel dahilerin biridir.

This brazen, well-equipped man for all seasons sports hi-tech armor and wields the skull-crushing Mercury Hammer that also transforms into the Mercury Cannon. Whether you want to get up close and personal to punish enemies with a gigantic blunt instrument or shake things up by peppering opponents with energy blasts from a distance, Jayce has the skills it takes to deliver.

----------

Her mevsim spor hi-tech zırh, iyi donanımlı adam da Merkür Cannon'da dönüşür ve kafatası kırma için Merkür çekiç sallıyor Eğer dev bir künt alet ile düşmanları cezalandırmak ya da bir mesafeden enerji blast ile rakiplerini Peppering tarafından şeyleri sarsmak için yakın ve kişisel kalkmak istiyor olmalısın, Jayce teslim için gereken becerileri vardır.

Buyur umarım yardımcı olur :)

League 'nin gerçek bir Rönesans adamına sahip olmasını bekliyorsanız , öyleyse bu uzun bekleyiş sona erdi. Yarının koruyucusu Jayce ile tanışın. Bir savaşçı ve büyücü olmasına ek olarak , bu modern beyefendi Piltover'nin önemli dahilerinden biridir.

Bu arsız iyi donanımlı adam tüm sezonlar için hi-teknoloji zırhı ve Merkür Top 'una da dönüşebilen kafatası-kırıcı Merkür Çekicini de kullanıyor. Düşmanlara yaklaşıp devasa duygusuz enstürmanınızla düşmanları cezalandırmak veya rakiplerini belirli bir uzaklıktan enerji bombasıyla sarsmak istesenizde istemesenizde , Jayce bunları yapabilecek yeteneğe sahiptir.

Teşekkürler :)

Kullanması biraz Zor Ama Düzgün Komba Yapabilirseniz Çok Sağlam Champ.AD Carry Veya Solotop Olabilir.İşsiz Diyenler bida Denesin Derim ;)

Gayet yüksek damage atan bir hero. Yeni çıkanlardan en iyisi diyebilirim. İtem build'i güzel yapılırsa tek başına götürür. :)

Jayce ilk aldım daha skilleri bilmiyorum dakika 10 7 kere öldüm 1 kere kestim skilleri çözdükden sora 8 kill 8 die yaptım ilk maçımda ve çok aşırı damage vuruyor kasmasanda gerçekten beğendim combo yaparsan 1v1 de olum makinesi güzel champ..
Edit adamlar 20 . dakikada surrender yaptılar =) öyle bezdiriyor bence harika champ

Geri