• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Hero: Rengar

Kasabian

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2009
Puanı
42
Warwick ve Voli birleşimine benzeyen bir görüntüsü var ve skilleri mana istemiyor..

Buyrun tanıtım videosu ;

Yine Ayrı Bi OP Gelio :D 5 tane Sarı Şey Oldumu Adama Tek Atıosun 1 lvl de adamı Kule Altında Kestim.Canıda Fulldü.Op Hero Getirip nerflemiolar ama Gidip Nerflenmiycek Heroları Nerfliolar.Olanda Bize Oluo Naparsın..

Rengar

Thrill of the Hunt (Ultimate)
Rengar'ın yırtıcı içgüdüleri ortaya çıkar. Rengar görünmez ve 2000/3000/4000 mesafedeki tüm şampiyonları açığa çıkarır.
Rengar, %10/15/20 değerinde hareket hızı (Movement Speed) ve her .75 saniyede bir Ferocity kazanır. Bu etkiler 7/7 saniye veya Rengar bir yeteneğini kullanana kadar devam eder.
Mesafe (Range): 2000
Bekleme Süresi (Cooldown): 120/85/50 Seconds
Eşyalar (Items)

Bonetooth Necklace
(Eşya Fiyatı)Item Cost: 800
+10 Attack Damage (Her Seviye +2)
UNIQUE Passive: Rengar şampiyon öldürdükçe ganiment kazanır ve bu ganimetlere göre de ekstra efektlere sahip olur. Şampiyon öldürmeler (kill) veya öldürmeye yardımcı olmalar (assist) 1 trophy kazandırır. Rengar ölürse 1 trophy kaybeder.
3 Trophies: +10 Armor Penetration, +5% Cooldown Reduction.
6 Trophies: +25 Movement Speed.
9 Trophies: Rengar's leap yeteneği 150 ekstra mesafe kazanır.
14 Trophies: Thrill of the Hunt yeteneğinin aktif kalma süresi 3 saniye artır. Ek olarak, Thrill of the Hunt yeteneği aktifleştirildikten sonra Rengar'ın kazanacağı yetenek ona ekstra 1 Ferocity kazandıracaktır.

Oynayabilene op :D Bonetooth Necklace'da fena item olmuş. Ama ben modeline hayran kaldım. Çok güzel yapmışlar.

Geri