• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yeni iphone için app

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan fuat58
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

fuat58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2012
Puanı
1
merhaba yeni iphone aldım ve bazı online oyunlarda ödeme yapmak için paysafecard kullanıyorum. bunun için bir app var mı yoksa cep telefonundan paysafecard alma ihtimali hiç mi yok? bilgisi olan var mı?

Selamlar,bildiğim kadarıyla app üzerinden sana en yakın paysafecard satış noktalarını görebiliyorsun ancak app üzerinden satın alınmıyor.Bunun dışında çok önemli bir nokta da birçok izinsiz internet platformunda paysafecard satışı yapılıyor, sen sadece yetkili bayilerden al, güvenmediğin kaynaklardan satın alma işlemini gerçekleştirme.

Sonuçta cep telefonunda internet bağlantısı varsa, tabi paysafecard'ı telefonundan da alabilirsin.Artık telefonların dizüstü bilgisayarlardan farkı kalmadı sonuçta.

valla konuyu fazla anlamadımda benım appstore hesapım var orda kredi kartı numarası cart curt kayıtlı ucretlıleri ındırebılıyorum paysafe falan ugrasmaya gerek yok kredi kartıyla odeme yap

----------

valla konuyu fazla anlamadımda benım appstore hesapım var orda kredi kartı numarası cart curt kayıtlı ucretlıleri ındırebılıyorum paysafe falan ugrasmaya gerek yok kredi kartıyla odeme yap

----------

tşkler cevap için ama kredi kartını kullanmak istemediğim siteler var. başda kredi kartı ekstresinde görünmesini istemediğim siteler. ondan sonra bir kereliye mahsus bir ödeme yapmak istediğim siteler var. bunlara kredi kartı bilgilerini vermek istemiyorum güvenmediğim için. kim bilir belki yarın sayfa kapanır veya kapanmasada benim kredi kartı bilgilerini başkalarına satar. nerden bilebilirsini ki? nüfus cüzdanı no.sunu da alıp kullananlar var ve başın sonra belada. bazen de oyun siteleri var bunlarda da kullanıyorum veya oğlum ödeme yapmak isterse paysafecard PİN veriyorum oluyor bitiyor ve benim başım rahat oluyor ;) bilmiyorum anlatabildim mi...

birşey değil. bugünlerde gerçi app veya paysafecard falan derdinde değiliz zaten. internet de bu olaylardan hiç haber alamıyorum sanki. interneti de mi sansör yapıyorlar artık?

Nasıl yani,interneti de mi sansürlüyorlar demek istiyorsun, nerden çıktı şimdi bu? İnternette benim bildiğim Çin ve İran dışında (ki ordaki gençler de sansürü aşmasını biliyor) sansür uygulayan ülke yok.Şu konuya katılıyorum ki bazı sitelere kredi kartı bilgilerini vermek yerine paysafecard ile ödeme yapmak çok daha mantıklı.Hem acaba ne kadar çekerler kartımdan derdi yok hem de bilgilerimi kopyalamazlar,o açıdan ön ödemeli paysafecard'ı tek geçerim.

senin dediğin gibi bazı siterlerde paysafecard kullanmayı öneriyorum. hem bu şekilde özel bilgi vermemiş oluyorsun. bu konuyu şimdi önceki söylediğin ile bağlamak istiyorum. anlamını daha da bastırmak için. sansür yok diyorsun ama ben sana başka bir yerde okuğum şeyi link olarak veriyorum. ilginç bir konu hiç duymadığım birşey:

Adolf Hitler'in Atatürk hayranlığı

bu yazilanların doğru mu yanlış mı diye düşünürken ve kaynakları olsa iyi olurdu derken yazılanların sonuna vardım ve gerçektende kaynakları koymuş altına yazar. tıklayınca ne gördüysem sen kendin bak ve sonra sansür diye birşey oluyor mu olmuyor mu kendin öğrenmiş olursun :)

şimdi belki anlamış olursun özel bilginin paylaşılmasının tehlikesini ;)

jb yapınca da garanti kapsamından çıkıyor ama telefon di mi? Yani birkaç app almak için sizce değer mi? gerçi vardır başka getirileri de ama ben garantisiz olunca kullandığım elektronik alet huzursuzlanıyorum.En güzeli al bir kart paysafecard'tan arada yüklemeni yap, takıl kafana göre.Öbür türlü zaten telefon pahalı, garantisini bozmaya gerek yok.Belki de ben çok garanticiyim bilemiyorum artık.

jb yapınca da garanti kapsamından çıkıyor ama telefon di mi? Yani birkaç app almak için sizce değer mi? gerçi vardır başka getirileri de ama ben garantisiz olunca kullandığım elektronik alet huzursuzlanıyorum.En güzeli al bir kart paysafecard'tan arada yüklemeni yap, takıl kafana göre.Öbür türlü zaten telefon pahalı, garantisini bozmaya gerek yok.Belki de ben çok garanticiyim bilemiyorum artık.

Bilgisayara 25PP indirerek jbsiz kurabilirsin uygulamaları.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ayri olarak internet uzeri veya market uzeri alisveris yapmak icin innal kart var. Ayni kentkart gibi dusunun. Karti aliyorsunuz ve gercek para ile icine istediginiz miktarda para yukluyorsunuz. O parayi internet uzerinde kullanabiliyorsunuz. Mesela Bim bu karti satiyor ben kullaniyorum memnunum.

XOLO Q800 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

Ayri olarak internet uzeri veya market uzeri alisveris yapmak icin innal kart var. Ayni kentkart gibi dusunun. Karti aliyorsunuz ve gercek para ile icine istediginiz miktarda para yukluyorsunuz. O parayi internet uzerinde kullanabiliyorsunuz. Mesela Bim bu karti satiyor ben kullaniyorum memnunum.

XOLO Q800 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

ne demek istediğini anlayamadım ama neyse ;)

bu arada jb jailbreak demek oluyurdu değil mi?

jb'nin jellybean anlamına da geldiğini bilmiyordum, yani her iki takımın da (android ve ios diyelim) ayrı ayrı tezahüratları var yani.Yeni bir şey daha öğrendik, paylaşım için teşekkürler.

ben tam anlamadım o yüzden ana sorunuma gelince oyunlar için paysafecard kullanırsam sorun olmaz diye anladım sizin yazdıklarınızdan.

ben tam anlamadım o yüzden ana sorunuma gelince oyunlar için paysafecard kullanırsam sorun olmaz diye anladım sizin yazdıklarınızdan.

Paysafecardla ödeme yapabilirsin hem online oyunlarda hem de sosyal medyadaki bazı oyunlarda, hiç bir sorun olmaz.Anlamadığın kısım nedir tam olarak?

Geri