• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yeni laptop aldım fakat ekran kartı sorunum var yardımcı olurmusunuz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O işlem otomatik gerçekleşmekte. İhtiyaç duyulmadığında onboard ekran kartını kullanır, gerektiği yerde harici ekran kartı otomatikmen devreye girer...

Oyun oynamak istediğin zaman devreye girer otomatik olarak.Eğer girmezse ozaman konu aç yada bana pm at yardımcı olurum.

ya cs 1.6 girdim jailbreak oynuyorum fps 60 o kadar para verdik neden böyle :)

Masaüstü sağ tık yap Nvidia Denetim masasına gir.3d ayarların yönetilmesi sekmesine tıkla genel ayarları ister onboard la ister ndivia grafik kartıyla yönetmeyi seçebilirsin ayrıca program ayarlarından hangi programın hangi grafik işlemciyle açılmasını istersen ayarlayabilirsin.

Bendede aynı sorun var fakat dediğiniz nvidia denetim masasına ulaşmıyorum çünkü nvidia gpusuna bağlı ekran kullanmıyorsunuz diyor

Bu genel bir sorun counter gibi eski oyunlarda,en güncel driver yüklü olduğu halde olmuyorsa,Onboard ekran kartına biostan biraz ram atayıp onunla oynamak zorundasın.Şuan 32mb kullanıyor,onu en az 256 yap istediğin fps ye ulaşırsın diye tahmin ediyorum.

Benim sorunum aslında tam olarak böyle değil, nvidia kartım aygıt yöneticisin de sorun algılandı olarak gözüküyor ve deaktif durumda? Son sürüm yüklü.

en son sürümü yeniden indir , kurarken ''perform clean installation'' seç öyle yükle düzelir büyük ihtimalle.

Varsa casperin kendi sitesindeki driveri yükle masaüstü ve laptop driverları farklıdır:'(

en son sürümü yeniden indir , kurarken ''perform clean installation'' seç öyle yükle düzelir büyük ihtimalle.

Dediğiniz gibi yaptım yine olmadı. Şimdi windows update'de güncelleme buldu kart için. Bakalım sonucu buraya yazacağım. Usb'den win7 kurulumu yapmak mümkün mü peki. Tam kurulum ama harddiski komple sıfırlayıp sadece win7? usb takıp setup.exe çalıştırınca öyle olmuyor eski işletim sistemi duruyor.

Geri