• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Laptop Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SpeeDKiLLs35

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 May 2014
Puanı
10
Yeni Bir Oyun laptopu almayı düşünüyorum fakat bir türlü hangi marka olduğuna falan karar veremedim çok araştırdım asus dell arası gidip geliyorum tamamen oyun için bir laptop alacağım bütçe 2000-2500 arası ısınma sorunu olmıyan zırt pırt çökmiyen şöyle iyi bir laptop markası bilenler link atabilirse sevinirim şöyle coğunluğun söylediği laptop üstünde yoğunlaşıcam herkese iyi forumlar :)

ASUS ROG G serilerine göz atın. Isınıyor fakat yapıldığı madde dolayısıyla eliniz ısınmıyor. Hissetmiyorsunuz dolayısıyla. Böyle duydum.

Yeni Bir Oyun laptopu almayı düşünüyorum fakat bir türlü hangi marka olduğuna falan karar veremedim çok araştırdım asus dell arası gidip geliyorum tamamen oyun için bir laptop alacağım bütçe 2000-2500 arası ısınma sorunu olmıyan zırt pırt çökmiyen şöyle iyi bir laptop markası bilenler link atabilirse sevinirim şöyle coğunluğun söylediği laptop üstünde yoğunlaşıcam herkese iyi forumlar :)

bence o paraya laptop alma ben çok laptop denedim bi fark etmedi belirli bir süre geçtikten sonra illa ısınıp kapanma oluyor ben aylık bakımda yapıyorum termal macun vs herşeyini yenilerim fakat yok laptop oyun için deil bence o paraya çok güzel masa üstü oyun bilgisayarı toplanır istersen tek tek link verebilirim anakart, işlemci , ram vs vs

Bende bir kac ay once Asus X555L aldim. Genelde oyunlarla pek isim yoktur, Assasins Creed oynamak disinda. Fazlasiyla rahat oynuyorum bu laptop ile. Ayrica, aylardir aktif olarak kullaniyorum ve bu zamana kadar islemci faninin hizli calistigini gormedim. Cok sessiz calisiyor ve en fazla ilik isi gordum. Aleminyum kasa oldugu icin cok fark ediyor. Ozelliklerine internetten bak istersen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri