• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni LG G3 D855

Vezir-i Azam

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Ocak 2012
Puanı
22
maxigamebanner1.png

nPvra1.jpg

maxayrac1.png

Açıklama

Akıllı Sadelik

nPvr6g.png

ydy4aa.png

nPvr0l.png

NVyER5.png

maxayrac1.png

Özellikleri

4mdlv4.png

maxayrac1.png

Trailar

maxayrac1.png

Satış Fiyatı

1.999 TL

Son düzenleme:
Bana telefonu bedava verseler yine almam, sony iphone varken g3 de neymiş özellikle kameranın altındaki tuşlar felaket

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.

Bana telefonu bedava verseler yine almam, sony iphone varken g3 de neymiş özellikle kameranın altındaki tuşlar felaket

Yuh be :)

Bana göre şuan piyasadaki en karizmatık ve en alınası telefon G3.

Abi sonuçta müdendisler tasarlıyor. Iphonu çok büyütüyorsunuz, birde teknik açıdan bakmak gerekirse çok fazla araştırma yaptım ki G2 ve S4, iphone dan kat kat iyi. Iphone ve Samsung adına zaten 500 TL veriyorsun. Yanlız Iphone son patlamayı 6. versiyonu ile yapacak. Yeni alınmış bir iPhone ile sıfır G2 de FPS testleri baktım çok özellikle Subway Surf gibi oyunda kasma yapıyor. [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] , aynen görünüş olarak G serisi herzaman güzel. Yani kısaca diyorumki No Önyargı Yes Gerçekler. :D

Abi sonuçta müdendisler tasarlıyor. Iphonu çok büyütüyorsunuz, birde teknik açıdan bakmak gerekirse çok fazla araştırma yaptım ki G2 ve S4, iphone dan kat kat iyi. Iphone ve Samsung adına zaten 500 TL veriyorsun. Yanlız Iphone son patlamayı 6. versiyonu ile yapacak. Yeni alınmış bir iPhone ile sıfır G2 de FPS testleri baktım çok özellikle Subway Surf gibi oyunda kasma yapıyor. @Deepblue , aynen görünüş olarak G serisi herzaman güzel. Yani kısaca diyorumki No Önyargı Yes Gerçekler. :D

Ön yargı ile alakası yok gerekirse gidip yerinde inceliyoruz gerekirse telefonların çekilmiş binlerce test videolarını izliyoruz.
LG'nin neyi var ki piyasada alınabilecek en iyi telefon olsun :) Tasarım olarak güzel telefon ama bence alınabilecek bir telefon değil. Hele arkasındaki o kazulet gibi tuşlar hiç yakışır değil telefona..

----------

Yuh be :)

Bana göre şuan piyasadaki en karizmatık ve en alınası telefon G3.

Karizmasına diyecek bir şey yok fakat en alınası telefon da değil :)

----------

Fiyatıda yüksek birde Deniz. :)

Yok fiyatına baktım da 32GB versiyonu 2,200 TL bence ideal ama o fiyata Sony'den Xperia Z Ultra veya Xperia Z2 bile alabilirsin :)

Telefon iyi hoşta o altındaki dokunmatik tuşlar telefonu çok paspal ediyor yav

Geri