• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni macera lolden sonra

Kiritoxer

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Ağu 2014
Puanı
5
Arkadaşlar uzun bir süre sonra lol'ü bıraktım yeni bir oyuna atılmak istiyorum yeni bir maceraya .s önerebilceğiniz online ,mmorpg oyun varmı?

----------

Kimse tavsiye edebilceği bir oyun yokmu :D

Online oyun dersen sana önerebileceğim bf3, bf4, cod ghost gibi fps oyunları olacaktır gerçekten çok iyi vakit geçiriyorsun ve cidden iyi sarıyor. Ayrıca titanfall ya da the new order wolfenstein da önerebilirim. Tabi bunları online oynamak istersen ücret ödemelisin.

Online oyun dersen sana önerebileceğim bf3, bf4, cod ghost gibi fps oyunları olacaktır gerçekten çok iyi vakit geçiriyorsun ve cidden iyi sarıyor. Ayrıca titanfall ya da the new order wolfenstein da önerebilirim. Tabi bunları online oynamak istersen ücret ödemelisin.
Böyle daha çok mmorpg arıyorum fantastik tarzı :D kasmalı

cs go ranked girip zamanın nasil geçtiğini unutabilirsin. level kasmalı oyun falan sıkıntılı.

guild wars 2 süper bir oyun herkes eşit maplarda drop olayı yok pek görevlerle güzel itemler diziyosunuz ama zaman gerekli.

Geri