• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Map (The Proving Grounds)

bence çok güzel map 3 4 oyun oynadım aşırı zevkli diyebilirim tek güzel yani bana göre belkide size göre kötüdür =D ölmeden item ve hp gelmiyor =D güzel bence

şu oyundakı kill soundlarının değişmemesi çok garip insana hiç zevk vermıyor, arkadaşlarım hon oynuyorlardı double kill ses tonuna falan bayıldım, o tarz bişey getirmelerini cok isterdim. cunku o ses tonundan bıle ınsan gercekten cok zevk alıyor.

bu mapı salı günümü eklicekler acaba salı günkü champlarıda merak ediyorum bu haftakiler gerçekten rezaletti

o kadarda olur:D ama oyuncuların kendi koyduğu kuralları çiğneme gibi bişey yapamazlar tabiki.getirilmesi gereken bi sistemdi. gün boyu westte en az 10 oda açık olur aram için. ben günlük 5ten fazla aram atıyorum. 300 maçı geçmiştir yaptığım. 2 tane tier3 champ. alırdım rahatlıkla ip gelse:D

bu mapı salı günümü eklicekler acaba salı günkü champlarıda merak ediyorum bu haftakiler gerçekten rezaletti

tahmin ediyorum 2 haftayı geçer. daha kendi sitelerinde yayınlamadılar çünkü.birde beta dönemi var tabiki.dominionun geldiği sistem olur büyük ihtimal.adamlar ciddi ciddi çalışıyor.oyuncularına değer veren pek f2p oyun yoktur böyle.

Ben bunu oynarım ozaman arkadaşla bi aynı tarafdan gidelim dedik tam adım attım Ashe Mid diolar yav yok böyle bişey :D

Ben bunu oynarım ozaman arkadaşla bi aynı tarafdan gidelim dedik tam adım attım Ashe Mid diolar yav yok böyle bişey :D

all mid all random çok eğlencelidir,dominion oynadıysan eğer ondan daha fazla zevk alacağına eminim :) sabırsızlıkla bekliyorum ben yeni haritayı.
bu arada ruh halini çok beğendim:D

yok abi gerçekten rezaletti ryze koymuş jax koymuş bunlar zaten 450 1300 lük koysana 6300lük şöyle 3 4 tane =D bu hafta inş doru düzgün koyarlar geççen hafta resmen actım hüsrana uğradım=D

Draven beni ilgilendirmez sevdiğim champ değil şöyle ne bileyim talon brand le blanc felan doğru düzgün bişiler koysunlar

Geldimi bu map ?

Çok sarar bu harita adam kovalamaya gerek yok :D

Geri