• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni müzik sistemim

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
aslında aklımda yoktu fakat bir arkadaşın tavsiyesi üzerine (evinde) dinlemem sonucu; aşırı hoşuma gitti ki pc başında ya müzik dinliyor ya da film izliyor olmamdan dolayı almaya karar verdim ve bugün de aldım:hsml:

pstrd.jpg

o leptop için birleştiriciyi nerden buldun bende Samsung aldım Sinema Sistemi Pc Baglıyacam ara parça bulamadım ( Hayırlı olsun :)

o leptop için birleştiriciyi nerden buldun bende Samsung aldım Sinema Sistemi Pc Baglıyacam ara parça bulamadım ( Hayırlı olsun :)

hangisini diyorsun tam anlamadım. eğer kabloyu soruyorsan (laptop ile bağlantı kısmını sağlayan kablo) elektrikçiden, diğer aparat ise; kutunun içinde geldi fakat vatan bilgisayar, teknosa electro world gibi yerlerde de bulabilirsin :)

benim fareyi araklamış :D

hayırlı olsun güle güle kullan.

alakası yok; bizzat %100 yan sanayi, yurt dışından kaçak getirme olarak alınmıştır. Pilleri ise çöpten buldum, halkı yanlış yönlendirmeyelim:wy:

----------

Logitech iyidir yakışmış hoş duruyor iyi günlerde kullan :)

teşekkür ederim :) logitech 2.1 için gittik fakat sesi pek tatmin etmedi, seri sonu indiriminden yararlanıp aldık :) şuanlık oldukça iyi bass ve ses veriyor :D

Hayırlı olsun ama odaya dağıt onları hem her taraftan daha güzel ses alırsın hemde kafanı şişirmezsin :)

teşekkür ederim; ilk geldiğimde denemek amaçlı öyle koymuştum ki 15 dk sonra baş ağrısı başladı zaten :D şuan odaya dağıttım fakat bass aşağıda (masa altında) kaldı :D

Geri