• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni PC Fiyat iyimi sizce almayı düşünüyorum

Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2019
Puanı
0
9Yv1do.jpg

Menteşe kapağı yok sadece
Beyler 1600 ₺ ye iyimi sizce almayı düşünüyorum

Nerden baksan 7 yılı var bu bilgisayarın ona göre al

Fiyat olarak makul gelebilir fakat yorulmuş bir bilgisayar olabilir, yorulma olayı masaüstü ve laptop için çok farklıdır aynı özellikte bir kasa ya da masaüstü olsaydı düşünmeden al derdim ama bu biraz risk gibi sanki işlemci ne kadar i7 olsa da 3.Nesil kumar oynamak gibi biraz bu pcyi almak iyi düşünüp karar vermelisin.

Doğru ısınma yapmaz intel olduğu için en kötü macun yenilenir sorun çıkarmaz,ancak neredeyse ilk çıkan i7 lerden arkadaşlarımın dediği gibi,ssd olması güzel,ram çok eski MHZ hızı düşük olur işlemciye yük biner power yetersiz kalabilir ilanda powerin kaç watt olduğu yazmıyor,onun dışında ekran kartı işe yaramaz 2GB değiştirmek istiyiceksin verim alamadığın için kartta eski olduğundan alıcı çıkmıyıcak,üzerine para eklemek zorunda kalıcaksın,fiyat konusuna gelirsek kazık değil ama biraz daha ekliyip sorunsuz bir kasa almak daha iyi olucaktır.

Al sorun değil 1 ay sonra tarayıcıya www.sahibinden.com yazıp satmaya çalışıcaksın. Açılış 2 saniye yazmış ssdyi core duoyada tak oda 2 saniyede açılır. ekran kartı oyun için yazıyor sen bu ekran kartından pubg bile oynayamazsın. 2gb ati ekran kartı var 1gb en dandik nvidia bile daha iyidir bundan. Tavsiye etmiyorum asla. Alcaksan 2000tl ye baktım demin gtx 1050 ekran kartlı 8gb ramli ssdli pcler var onlardan birine bak hem 8 çekirdek yazıyor diyede bu ilana kanma zaten i7lerin hepsinden 8 çekirdek var 4 as 4 sanal vardır. Uzun lafın kısası çöp alırsın alırsan.

Geri