• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni projem hakkında fikir ve görüşlerinizi bekliyorum!

xforcex22

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 May 2009
Puanı
13
V0BNgB.png

İndirhileliapk.com işte piyasanın yeni nirvanası karşınızda bomba gibi bir güncel android veri indirme merkezi. Her türlü hileli apk indir ve her türlü mod uygulama bulup indirebilirsiniz. Evet ailem sizinde görüş ve fikirlerinize ihtiyacım var sende siteye girip göz gezdirip yorumunu buraya yazabilirmisin. Eh bu arada bize destek olmak istersende bi yorumunu alırız :) Hepinize şimdiden çok teşekkürler değerli insanlar!

www.indirhileliapk.com

:rbk::drunks:'(:srd​

indir hileli apk, apk indir, mod apk indir, sınırsız apk indir, indir hileli apk, oyun apk indir, hileli oyun apk, mod uygulama apk, mod oyun apk, subway surf hileli apk, indirhileliapk.com, android oyun indir, android apk, apk, android uygulama indir,

Sitenin isminden midir bilinmez, burnuma buram buram virüs kokuları geliyor :)

Sitenin içeriğinden ziyade, yapısı hakkında yorum yapacağım. Sonuçta içerik belli ve isteyen kullanır, isteyen kullanmaz.

Öncelikle sitenin yapısını beğendim. Tema patlayan ve göz yoran renkler içermiyor. Ayrıca site genel olarak karışık da değil. Logo da hazır mı yoksa sıfırdan üretim mi onu da bilmiyorum fakat hoşuma gitti.

Site üzerinde iOS bölümünü göremedim. Evet, iOS ve Android birbirinden çok ayrı ve APK iOS için geçerli değil biliyorum fakat en azından iOS ile alakalı çözüm makaleleri girebilirsin.

(iOS çözüm makalesi örneği: "iOS 10'da ekran parlaklığı nasıl arttırılır?")

Bu sayede sitene daha fazla kullanıcı çekersin.

Kısacası site, içerik ve yapı hoşuma gitti. Başarılar dilerim.

Forum göz yormuyor renkler uyumu da gerçekten çok hoş.Umarım başarılı olur hakkında hayırlısı.

Sitenin içeriğinden ziyade, yapısı hakkında yorum yapacağım. Sonuçta içerik belli ve isteyen kullanır, isteyen kullanmaz.

Öncelikle sitenin yapısını beğendim. Tema patlayan ve göz yoran renkler içermiyor. Ayrıca site genel olarak karışık da değil. Logo da hazır mı yoksa sıfırdan üretim mi onu da bilmiyorum fakat hoşuma gitti.

Site üzerinde iOS bölümünü göremedim. Evet, iOS ve Android birbirinden çok ayrı ve APK iOS için geçerli değil biliyorum fakat en azından iOS ile alakalı çözüm makaleleri girebilirsin.

(iOS çözüm makalesi örneği: "iOS 10'da ekran parlaklığı nasıl arttırılır?")

Bu sayede sitene daha fazla kullanıcı çekersin.

Kısacası site, içerik ve yapı hoşuma gitti. Başarılar dilerim.

Cok tesekkurler gercekten bana ilham veren bi yazi yazmisin bastacisin.

- - - Güncellendi - - -

Forum göz yormuyor renkler uyumu da gerçekten çok hoş.Umarım başarılı olur hakkında hayırlısı.

Cok tesekkurler reis

Geri