• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni projem hakkında yorumlarınızı almak istiyorum?

xforcex22

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 May 2009
Puanı
13
A7HSRFZg20Ozyf6kbg6G9Ow9yF9Q_cyZto1cZFXBEO5TOFGsCEEpSucMkt3PmDw6XL2r9Afg_sgjdGv-=s0-d

Günlerce aylarca düşünmem ve kurgulamalarımdan sonra böyle projeye imza attım. Biraz pahalıya patladı ama sizede tanıtmak istiyorum ve özellikle yorumlarınızı bekliyorum.
Birde sizden fikir alacağım konu ben 2bin tane sticker ve 2 bin tane el ilanı bastırmayı düşünüp edirne ilinde dağıtmak ve yapıştırmayı düşünüyorum sizde yararlı olurmu?

Değerli görüşlerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum..

www.edirneilan.com

Edirne 2.el araba, edirne araba, edirnse satılık araba, edirne satılık arsa, edirne satılık ev, edirne satılık daire,edirne 2.el daire,edirne iş bul, edirne iş ara, edirne iş ilanları, edirne iş veren, edirne iş bul, edirne satılık araba, edirne satılık edirne ilan, edirneilan.com,

- - - Güncellendi - - -

He birde her ziyaret eden kişi 1 üyelik açsa çok mutlu olurum :)

üyeikte gsm istemesi doğru değil eğer üye olan kişi ilan verecek ise site o anda ilan veren kişiden iletişim bilgisi girin diye istemeli sitede sadece ilan bakacak üyeler gsm girmese de olabilir bence

Şu afişteki "Koy Satılsın Beya :)" kısmını hiç ama hiç beğenmedim. Birincisi profesyonel anlamda düşünüp gelişmek istiyorsan "Beya :)" denen saçmalığı kaldırman gerekir. Bu bence kesinlikle ama kesinlikle samimiyetsizlik ve amatörlük örneğidir.

Tabi yanlış anlama, şahsına ve yaptığın işe bir şey demiyorum. Sadece o cümlenin saçmalığından bahsediyorum.

Şu afişteki "Koy Satılsın Beya :)" kısmını hiç ama hiç beğenmedim. Birincisi profesyonel anlamda düşünüp gelişmek istiyorsan "Beya :)" denen saçmalığı kaldırman gerekir. Bu bence kesinlikle ama kesinlikle samimiyetsizlik ve amatörlük örneğidir.

Tabi yanlış anlama, şahsına ve yaptığın işe bir şey demiyorum. Sadece o cümlenin saçmalığından bahsediyorum.

Aynen katılıyorum. Seni tanıyan arkadaş, eş, dost buna gülebilir, hoşlarına gidebilir. Fakat yabancı birinin eline geçtiğinde hele ki bu adam biraz milliyetçi ise :D Edirne için neler yapmış diye söylenerek bile serzenişte bulunabilir.

Trakya da afiş, ilk tanıtım için bence uygun, En azından yazıyı gören altındakini de okuyup ilerde bir gün işi düşerse aklına gelmesine yardımcı olabilir. Marka bilinci için bazen kötü reklam da iş görür. Hatta şu sıralar tv üzerinde iyi bir reklam yok.

İş'te başarılar

Trakya da afiş, ilk tanıtım için bence uygun, En azından yazıyı gören altındakini de okuyup ilerde bir gün işi düşerse aklına gelmesine yardımcı olabilir. Marka bilinci için bazen kötü reklam da iş görür. Hatta şu sıralar tv üzerinde iyi bir reklam yok.

İş'te başarılar

aynen bu .

Benim merak ettiğim konu Türkiye geneline yayılmış bir sistem varken , o sistemin bir kopyasını sadece bir şehire özel hale getirmişsin. O sistemde şehir filtreleme gibi bir olay varken insanlar neden bu sistemi kullansın ?

Geri